X بستن تبلیغات
5. Fixed

رونمایی از (سیتروئن c۴) خودرو جدید ساپیا + قیمت

در بازار ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ 0 بازدید

در نمایشگاه خودروی تهران (در غرفه سیتروئن و سایپا) خودروی سیتروئن c۴ به عنوان خودروی جدید ساپیا در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

یکی از مدیران ارشد پژو  سیروئن در همایش دستاوردهای صنعت خودروی ایران که در تهران برگزار شد از همکاری شرکت سیتروئن با شرکت سایپا خبر داده بود و لذا در همین راستا نیز در نمایشگاه  توانمندی های خودروی تهران خودروی c۴ با ۲ نوع هاچ بک و صندوق دار در معرض دید عموم قرار گرفت.

قیمت محصولات سایپا قیمت سیتروئن قیمت خودرو جدید citroen c4citroen c4

مسئول غرفه سیتروئن – سایپا در مورد چگونگی شرایط فروش خودروی c۴ گفت: پیش فروش این خودرو به احتمال زیاد از اواسط سال آینده آغاز شده و بنا است تا در اواخر سال ۹۵ این خودرو به مشتریان تحویل شود.

وی قیمت این خودرو را حدود  ۱۰۵ میلیون تومان ذکر کرد.
شرکت سیتروئن همواره یکی از شرکای  شرکت ساپیا بود که در راستای این همکاری خودروی زانتیا مدت ها توسط سایپا در ایران تولید و عرضه شد و حال به نظر می رسد که خودروی سیتروئن c۴ بناست تا جای زانتیا را در بازار به خود اختصاص دهند.

قیمت محصولات سایپا قیمت سیتروئن قیمت خودرو جدید citroen c4قیمت محصولات سایپا قیمت سیتروئن قیمت خودرو جدید citroen c4قیمت محصولات سایپا قیمت سیتروئن قیمت خودرو جدید citroen c4قیمت محصولات سایپا قیمت سیتروئن قیمت خودرو جدید citroen c4قیمت محصولات سایپا قیمت سیتروئن قیمت خودرو جدید citroen c4

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار