برد خارج از خانه رئال مادرید و توقف ویارئال

رئال مادرید موفق شد در خانه لوانته به سختی با نتیجه 3 بر یک به برتری برسد. همچنین ویا رئال تیم چهارم جدول در خانه سلتاویگو متوقف شد تا رتبه سوم رئال مستحکم تر شود.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و هفتم لیگا برگزاری 5 دیدار ادامه یافت که رئال مادرید در مهم‌ترین بازی این شب در خانه لوانته به میدان رفت و با برتری 3 بر یک توانست برتری در این دیدار را جشن بگیرد.

در این دیدار رئالی ها که دیگر شانسی برای قهرمانی در لیگا ندارند و تنها برای اعاده حیثیت لیگ را دنبال می کنند در دقیقه 37 صاحب یک ضربه پنالتی شدند که کریستیانو رونالدو این ضربه را به گل تبدیل کرد. مایورال یکی از جوانانی بود که زیدان به زمین فرستاده بود و این بازیکن در دقیقه 39 تاثیرگزار بود و توانست شوت محکمی به سمت دروازه لوانته بزند که با برخورد به بازیکن حریف وارد دروازه شد تا رئال به گل دوم برسد. تنها یک دقیقه بعد دیورسون توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند تا نیمه نخست با برتری 2 بر یک رئال به پایان برسد. در نیمه دوم حضور ایسکو و کاسیچ در زمین از سوی زیدان باعث شد تا تراکم میانه میدان رئال بیشتر شود و این تیم با میدان داری نتیجه نیمه نخست را حفظ کند. در دقیقه 90 ایسکو توانست گلزنی کند و گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا این دیدار با برتری 3 بر یک رئال مادرید به پایان برسد.

پنجشنبه شب در تنها دیدار باقی مانده در لالیگا بارسلونا در زمین رایووایکانو به میدان خواهد رفت.

پیش از این دیدار والنسیا در زمین مالاگا در حالی که با یک گل عقب افتاده بود توانست با نتیجه 2 بر یک به برتری برسد. کامنی گل به خودی و پریشف برای والنسیا گلزنی کردند تا 3 امتیاز شیرین برای شاگردان نویل به دست آید. سویا موفق شد با تک گل یورنته مهاجم تیم ملی اسپانیا و سابق یوونتوس ایبار را شکست دهد و دیدار ویارئال تیم رده چهارمی با سلتاویگو در زمین این تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار