قاتل پدر و خواهر پای میز محاکمه در تهران!+ عکس

عامل جنایت هولناک خیابان ایتالیا که بر سر تماشای تلویزیون، خواهرش را به قتل رسانده بود با صدور کیفرخواست بزودی در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.

قتل خواهر بر سر تماشای تلویزیون

عامل جنایت هولناک خیابان ایتالیا که بر سر تماشای تلویزیون، خواهرش را به قتل رسانده بود با صدور کیفرخواست بزودی در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.

قاتل پدر و خواهر پای میز محاکمه در تهران

این متهم که هوتن نام دارد، شانزدهم فروردین امسال پدر و خواهرش را در خانه‌شان در خیابان ایتالیای تهران به قتل رساند و گریخت که پس از چند روز دستگیر شد و به این دو جنایت اعتراف کرد.

وی درباره انگیزه‌اش گفت: روز حادثه به خانه آمدم و دیدم، خواهرم مشغول دیدن سریال‌های ماهواره‌ای است . من می‌خواستم سریال تلویزیونی ببینم. سر این موضوع با آرین دخت درگیر شدم و در یک لحظه به خاطر عصبانیت او را خفه کردم. قصد داشتم فرار کنم که پدرم سر رسید و چون می‌دانستم او مرا تحویل پلیس می‌دهد، وی را به بهانه ای به آشپزخانه کشانده و با ضربات چاقو او را هم به قتل رساندم. بعد از قتل برای صحنه‌سازی به سینما رفتم، اما دو روز بعد دستگیر شدم.

با اعترافات هوتن به قتل پدر و خواهرش، او صحنه جنایت را بازسازی کرد. با تکمیل تحقیقات قرار جلب به دادرسی از سوی بازپرس سعید احمد بیگی صادر شد. قرار است بزودی در دادگاه کیفری به اتهام دو فقره قتل محاکمه شود.

جام جم

اخبار مرتبط:

بازداشت پسرشیشه ای به جرم قتل خواهر

قتل خواهر با 4 گلوله توسط برادرش به دلیل ارتباط با دختر خاله!

قتل خواهر / گمراه کردن پلیس با صحنه سازی تصادف

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار