اپ‌نت: نینجا پاندای دونده! Ninja Panda Dash

بازی فوق‌العاده جذاب و مهیج Ninja Panda Dash از سری بازی‌های دوندگی طراحی شده توسط استودیوی 8Square Games می‌باشد که با گیم‌پلی جذاب و گرافیک بالایش و نیز اشتیاق دست‌یابی به مراحل بالاتر ساعت‌ها کاربر را درگیر خود می‌کند.

در این بازی کاربر نقش یک پاندای نینجا کار را دارد که دارای مهارت‌های مبارزه‌ای و شخصیت‌های زیادی می‌باشد. البته در ابتدای بازی تنها دارای یک قابلیت ویژه است و در طول بازی قابلیت‌های بیشتری کسب خواهید کرد.. بازیکن باید حرکات این پاندا را در طول مسیر بازی کنترل نماید. کنترل آن با سوایپ صفحه در جهات مختلف انجام می‌گیرد، به‌این طریق که با حرکت به چپ و راست، پاندای در حال دویدن به چپ یا راست می‌رود، با سوایپ صفحه به سمت پایین از زیر موانعی که در بالا قرار گرفتند سر می‌خورد و در نهایت با سوایپ به سمت بالا باعث پریدن پاندا از روی موانع می‌شود که البته برای موانع بسیار بلند، مثل وزغ‌های غول‌پیکر و کشنده، بازیکن با دوبار سوایپ بالا به صورت پشت سرهم ارتفاع بیشتری را می‌پرد.


در طول مسیر پاندا باید در عین حال که حرکتش را کنترل می‌کند سکه‌ها را نیز جمع‌آوری نماید. اولین قابلیتی که به‌صورت رایگان در اختیارش قرار گرفته استفاده از آهن‌رباست تا به‌وسیله آن بتواند تمام سکه‌های مسیر را بدون برخورد به همگی آن‌ها جذب کند. در ضمن با لمس علامت آدمک درحال دویدن می‌توان بر سرعت آن افزود. در ادامه با افزایش سکه‌ها می‌توان سایر قابلیت‌ها را با مبالغی که در نظر گرفته شده خریداری کرده و برای عبور بهتر از این 18 مرحله جذاب از آن‌ها استفاده نمود. در هر مرحله نیز 3 دروازه اژدها در نظر گرفته شده که با عبور از هر سه آن‌ها مرحله به پایان می‌رسد. مسیر طراحی شده بازی پر از مناظر زیبای چین بوده و بر جذابیت و زیبایی این بازی هیجان‌انگیز می‌افزاید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار