بروم: نمایش بازیکنان آلکمار بزرگترین ناامیدی بود

انتقاد شدید و اظهار شرمندگی سرمربی یاران جهانبخش؛

خبرگزاری تسنیم: تیم آلکمار امشب (یکشنبه) در چارچوب هفته شانزدهم اردویژه هلند با بازی یک نیمه ای علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی  سنگین ترین شکست فصل را با نتیجه  چهار - صفر  برابر تیم صدرنشین فاینورد پذیرا شد.

فن دن بروم، سرمربی تیم آلکمار در نشست خبری پس از بازی با فاینورد گفت: متاسف هستم. انتظارات زیادی از تیمم داشتم. ما سه روز قبل بازی فوق العاده ای را در لیگ اروپا انجام دادیم و نمی توانید این شکست را باور کنید. هر چند فاینورد هم همانند آلکمار در لیگ اروپا بازی کرد و خسته بود. از دقیقه اول تا 90 بازی نمایش ناامید کننده ای داشتیم  و حتی یک بازیکن نتوانست شصت یا هفتاد درصد توانمندی های خود  را ارائه دهد. این بزرگ ترین ناامیدی است. شرمنده هستم که هواداران آلکمار پس از آن پیروزی درخشان پنجشنبه گذشته برابر زنیت سن پترزبورگ امشب با این شکست تلخ روانه منازل خود شدند. این بازی هرگز  برای هواداران آلکمار بسیار ناخوشایند نبود، زیرا ما با انتظارات زیادی وارد رقابت با فاینورد شدیم.

بروم: نمایش بازیکنان آلکمار بزرگترین ناامیدی بود

وی در ادامه اظهار داشت: بازی حساس هفته پایانی لیگ اروپا برابر زنیت سن پترزبورگ انرژی زیادی را از ما گرفت و در سطح پایین تری نسبت به فاینورد ظاهر شدیم و حریف فرصت های بیشتری داشت. در واقع ما توانایی بازی بهتری را نداشتیم و فرصتی خلق نکردیم. چنین بازی هر سال یک بار برای هر تیمی رخ می دهد.

تیم آلکمار تا پایان هفته شانزدهم اردویژه هلند با 25 امتیاز جایگاه پنجم جدول رده بندی را در اختیار دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار