رکورد استثنایی دروازبان والنسیا در مهار پنالتی

وبسایت نود: با پنالتی که دیگو آلوز در این دیدار مهار کرد، رکورد این دروازبان در این فصل به مهار ۳ پنالتی از ۴ پنالتی رسید. گریزمان، گابی و حالا کارلوس ولا، قربانیان هنر مهار ضربات پنالتی توسط این دروازبان برزیلی هستند. دروازبانی که با توجه به نیمکت نشینی آلیسون در تیم فوتبال رم، حالا نگاه ویژه ای به تبدیل شدن به شماره یک تیم ملی کشورش نیز دارد.

رکورد استثنایی دروازبان والنسیا در مهار پنالتی

تنها بازیکنی که در این فصل موفق شده از روی نقطه پنالتی به آلوز گلزنی کند، لیونل مسی بوده است. جالب اینجاست که او تلاش بسیار خوبی برای مهار این پنالتی هم داشت و تنها چند سانتیمتر تا مهار پنالتی مسی در دیدار جنجالی بارسلونا و والنسیا فاصله داشت. او هم اکنون رکورد استثنایی ۲۲ مهار پنالتی را از خود بر جای گذاشته است و با توجه به اینکه ۲۳ بار نیز مغلوب پنالتی زنان بوده، هم اکنون تقریبا به مهار ۵۰ درصدی پنالتی های رقبا رسیده است.

بازیکنان سرشناسی همچون گریزمان، گابی، ولا، کریستیانو رونالدو، باکا، راکیتیچ، دیگو کاستا، مانژوکیچ، مسی، کانوته، یورنته و ملی پوش اسبق کشورمان جواد نکونام، در مقابل این دروازبان ناکام مانده و پنالتی هایشان را از دست داده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار