بیش از ۳۰ نفر به تعداد نمایندگان مجلس اضافه می‌شوند

بیش از ۳۰ نفر به تعداد نمایندگان مجلس اضافه می‌شوند

سیاست > مجلس - ایرنا نوشت:عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسکوت ماندن طرح جدول حوزه های انتخابیه مجلس در جلسه امروز این کمیسیون گفت: مقرر شد دولت طی 45 روزآینده در این زمینه لایحه ارائه کند.

«اصغر سلیمی» با اشاره به جلسه امروز -یکشنبه- کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: در این جلسه طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس با حضور کارشناسان ذیربط و «محمدحسین مقیمی» قائم وزیر کشور بررسی شد.
وی افزود: پس از بررسی های انجام شده در این جلسه بنا شد که طرح اصلاح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس مسکوت بماند و به جای آن دولت تا 45 روز آینده لایحه اصلاح جدول حوزه های انتخابیه را به مجلس ارائه کند.
نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: بر اساس طرح جدول حوزه های انتخابیه مجلس، بنا بود که در انتخابات آینده مجلس، حدود 40 نماینده به تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزوده شود.
وی همچنین از حضور حبیب الله حقیقی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این جلسه نیز بررسی شد.

۲۹۲۹

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار