کاخ اصلی نیاوران: هر اتاق، یک گنجینه با ارزش (قسمت اول) -آکا

1395/09/21

ایرانگردی ، ایرانشناسیتوصیه های سفر

آکاایران: کاخ نیاوران نام یک مجموعه فرهنگی - تاریخی در باغ نیاوران و در میدان نیاوران (شهید باهنر) است. کاخ نیاوران مساحتی ۹۰۰۰ متر مربعی دارد و کار ساخت آن در سال ۱۳۳۷ آغاز شد. قبلا در این محل یک کاخ مربوط به دوران احمدشاه قاجار قرار داشت که امروز از آن فقط کوشک احمدشاهی از آن مجموعه باقی مانده است. کار ساخت این کاخ با کمی تاخیر پیش رفت و در سال ۱۳۴۶ به پایان رسید.

در کاخ اصلی نیاوران که آخرین اقامتگاه خانواده پهلوی در ایران بوده است، هر اتاق تاریخچه‌ای دارد و در آن وسایلی گرانبها که متعلق به این خانواده بوده است نگهداری می‌شود. در قسمت اول این گزارش به چند اتاق کاخ نیاوران سر می‌زنیم و با محیط و دکور آن‌ها آشنا می‌شویم. با تصاویر اختصاصی آکا ایران همراه باشید.

,کاخ اصلی نیاوران,[categoriy]

کاخ اصلی نیاوران: هر اتاق، یک گنجینه با ارزش (قسمت اول) -آکاکاخ اصلی نیاوران

آکاایران: کاخ اصلی نیاوران: هر اتاق، یک گنجینه با ارزش (قسمت اول)

,کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy],کاخ اصلی نیاوران,[categoriy]

توصیه های سفر -

 مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار