جزیره ای بسیار زیبا در یونا

1395/09/21

ایرانگردی ، ایرانشناسیتوصیه های سفر آکاایران: جزیره ای بسیار زیبا در یونان سنتورینی (Santorini) جزیره ای زیبا در دریای اژه ست که در گذشته با نام ترا (Thera) شناخته می شده.

این جزیره در ۲۰۰ کیلومتری جنوب یونان واقع شده و باقیمانده یک دهانه آتشفانی ست که حدود ۱۵هزار نفر جمعیت داره و مهمترین درآمدش از گردشگرانی که از جزیره دیدن می کنند.

جزیره سنتورینی در یونان

سنتورینی ترکیبی از صخره های سربه فلک کشیده و آبهای نیلی و روستاهای سفیده که همه این زیبایی ها اون رو به یه جای ایده آل برای استراحت به ویژه در تابستان تبدیل کرده. خانه های سفید با گنبدهای آبی که بر روی صخره های شیب دار ساخته شدن و راههای تنگ و باریک از جاذبه های دیدنی این جزیره هستن. هرچند که تعداد بسیار زیاد توریست ها باعث میشه جاده های این جزیره مسدود بشه و نتونین به راحتی تو رستوران ها جای خالی پیدا کنین و البته تابستان ها انتظار قیمت های مناسب هم نداشته باشین! بهار هم زمان خوبیه که از سنتورینی دیدن کنین وقتی که گلهای وحشی این جزیره رو دوست داشتنی تر می کنن و فقط اینکه آب دریا هنوز به اندازه ای گرم نیست که به راحتی بتونین شنا کنین.

جزیره زیبا و با صفای یونان ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy]

جزیره ای بسیار زیبا در یونان (تصاویر) – -آکاجزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,جزیره زیبا در یونان,جزیره زیبا و با صفای یونان,جزیره سنتورینی در یونان,مناطق تفریحی جهان

آکاایران: جزیره ای بسیار زیبا در یونان (تصاویر) –

,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy] ,جزیره ای بسیار زیبا در یونان,جزیره باصفا,جزیره تمیز,[categoriy]

توصیه های سفر -

 مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار