تفریحات خانوادگی پوکت را دست کم نگیرید! - آکا

بهترین هتل های خانوادگی در  ساحل بانگتائو (Bangtao)

ویلای برکه دوسیت تانی لاگونا (DusitThani Laguna Pool Villa )

خانه های ییلاقی و یا ویلاهای برکه دوسیت تانی لاگونا بسیار مجلل با امکات عالی هستند که در بخش شمالی اقامت گاه دوسیت (Dusit Resort) واقع شده اند. این ویلاها از چشم انداز زیبای دریاچه لاگونا و ساحل پوشیده شده از کاج های استوایی بانگتائو (Bangtao Beach) برخوردار هستند. این ویلاهای دو طبقه ای، دارای امکانات و تزئیناتی آمیخته به هر دو سبک تزئینات اروپایی و تایلندی هستند. لازم به ذکر است که این اقامت گاه ورود مشتریان خود را با نوشیدنی و شکلات خوش آمد می گوید و در طول اقامت آنها انواع نوشابه ها و آب را به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهد.

آنگسانا لاگونا پوکت (Angsana Laguna Phuket)

قطعا می توان گفت که آنگسانا (Angsana) یک محل خانوادگی بوده که در کناره ساحلی ۶۰۰ هکتاری مجموعه لاگونا (Laguna) قرار گرفته است. آنگسانا در داخل یک جزیره واقع شده و به مجموعه آبراه های دریایی دسترسی داشته و دارای سه کیلومتر طول ساحلی قابل توجه و زیبای بانگتائو با امکانات عالی و ظاهری برازنده است. این اقامت گاه با داشتن بهترین کلوپ بازی برای کودکان و استخری بزرگ با طراحی محیط برکه طبیعی با شن های ساحلی واقعی، می تواند اقامت گاه مناسبی برای یک خانواده به حساب آید.

اقامت گاه سان وینگ و ساحل چشمه آبگرم بانگتائو (Sunwing Resort & Spa Bangtao Beach)

گردشگران و مسافرانی که با خانواده خود سفر می کنند، می توانند از محیط بهشتی و زیبای این اقامت گاه لذت ببرند. از آن جهت که این اقامت گاه برای خانواده بسیار مناسب بوده، دارای امکاناتی همچون آشپزخانه کوچک (البته بدون آون)، اتاق هایی با امکانات لازم برای نوزادان و کودکان، باغ کوچک و استخر است که البته به نظر می رسد بیشتر برای خانواده های جوان مناسب باشد.

لازم به ذکر است که اقامت گاه سان وینگ برای خانواده هایی که به فعالیت های مختلف و تفریحات گوناگون علاقه مند هستند، برنامه هایی خاص دارد که به طور هفته ای تغییر می کنند. علاوه بر این، امکان فعالیت هایی چون نمایش های مختلف، طراحی صورت، نمایش فیلم، نمایش های آکروباتیک یا بندبازی، بازی بسکتبال آبی و غیره در این اقامت گاه وجود دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار