قاتل پدر و خواهر پای میز محاکمه

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از جام جم، این متهم که هوتن نام دارد، شانزدهم فروردین امسال پدر و خواهرش را در خانه‌شان در خیابان ایتالیای تهران به قتل رساند و گریخت که پس از چند روز دستگیر شد و به این دو جنایت اعتراف کرد.

وی درباره انگیزه‌اش گفت: روز حادثه به خانه آمدم و دیدم، خواهرم مشغول دیدن سریال‌های ماهواره‌ای است . من می‌خواستم سریال تلویزیونی ببینم. سر این موضوع با آرین دخت درگیر شدم و در یک لحظه به خاطر عصبانیت او را خفه کردم.

قصد داشتم فرار کنم که پدرم سر رسید و چون می‌دانستم او مرا تحویل پلیس می‌دهد، وی را به بهانه ای به آشپزخانه کشانده و با ضربات چاقو او را هم به قتل رساندم. بعد از قتل برای صحنه‌سازی به سینما رفتم، اما دو روز بعد دستگیر شدم.

با اعترافات هوتن به قتل پدر و خواهرش، او صحنه جنایت را بازسازی کرد. با تکمیل تحقیقات قرار جلب به دادرسی از سوی بازپرس سعید احمد بیگی صادر شد. قرار است بزودی در دادگاه کیفری به اتهام دو فقره قتل محاکمه شود.

2022

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار