X بستن تبلیغات
5. Fixed

فیلم جدید و جزئیات حادثه سقوط هلی کوپتر در دریاچه چیتگر از زبان شاهدان حادثه + تصاویر

فیلم جدید و جزئیات حادثه سقوط هلی کوپتر در دریاچه چیتگر از زبان شاهدان حادثه + تصاویر

به گزارش رکنا، در حادثه Incident سقوط Fall هلی کوپتر در دریاچه چیتگر دو نفر جان سپردند که یکی از آن ها خلبان و دیگری پرسنل فنی پرواز بوده است که در راه انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند. خلیقی مهندس فنی

کاپیتان نورکرم زارعی در این پرواز بود. هنوز علت این حادثه مشخص نیست و در دست بررسی قرار دارد.

یکی از شاهدان این حادثه به رکنا گفت: در حال کار در ساختمان نیمه ساخته بودم که صدای هلی کوپتر را در نزدیکی خود شنیدم که درحال کم کردن ارتفاع بود.

وی افزود: هلی کوپتر تکان های زیادی می خورد که خلبان برای اینکه به ساختمان ها برخورد نکند به سمت دریاچه چیتگر رفت و هر لحظه ارتفاعش کمتر می شد تا اینکه به داخل دریاچه سقوط کرد.

این کارگر ساختمانی ادامه داد: لحظاتی پس از سقوط چهار تن از سرنشینان هلی کوپتر بر روی آب آمدند که یک قایق موتوری خیلی سریع خود را به آن ها رساند و پس از نجات آن ها دو تن دیگر نیز بر روی آب آمدند که یکی از آن ها که فکر می کنم خلبان بود نفس نمی کشید.

وی گفت: در ادامه تیم های امدادی در محال حاضر شده و دو تن دیگر را که در کابین گرفتار شده بودند از آب بیرون کشیدند و همه مصدومان به بیمارستان انتقال داده شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار