حضور حداد عادل در همایش بزرگ اصولگرایان شهرری

همایش بزرگ اصولگرایان شهرری با سخنرانی حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان سراسر کشور روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش پارس به نقل از ایسنا،همایش بزرگ اصولگرایان شهرری با سخنرانی حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان سراسر کشور روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

در این همایش که از ساعت 15 تا 17 روز چهارشنبه در مسجد ارشاد واقع در میدان نماز برگزار می‌شود، سخنگوی ائتلاف اصولگرایان به تشریح آخرین وضعیت اصولگرایان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد پرداخت.
 
حداد عادل در اخرین مصاحبه خود اعلام کرده بود: ششمین جلسه ائتلاف اصولگرایان به ریاست ایت الله موحدی کرمانی برگزار شده که موضوع آن فرآیند بررسی لیست نامزدها بود.

هم اکنون جلسات ائتلاف اصولگرایان با حضور بیست نفر از نمایندگان تمامی جریانهای اصولگرا به صورت منظم برگزار می‌شود تا در نهایت به لیست واحدی برای شرکت در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برسند.

در استانها و شهرستانهای مختلف نیز تمامی گروههای اصولگرا ائتلاف بزرگ اصولگرایان را تشکیل داده و در زیر لوای این ائتلاف به سازماندهی و فعالیت خود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌پردازند.

روابط عمومی ائتلاف اصولگرایان شهرری

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار