روباه کاغذی نخی بسیار جالب و زیبا با وسایل ساده درست کنید+تصاویر -آکا

آکاایران: آموزش ساخت روباه کاغذی

به گزارش آکاایران: امروز قصد داریم در این مطلب به شما عزیزان شیوه درست کردن عروسک روباه کاغذی را با وسایل ساده آموزش دهیم امیدواریم که از این مطلب استفاده کنید و با ساخت روباه کاغذی از خلاقیت خود لذت ببرید.

,آموزش ساخت روباه کاغذیروباه کاغذی نخی بسیار جالب و زیبا با وسایل ساده درست کنید+تصاویر,[categoriy]

روباه کاغذی نخی بسیار جالب و زیبا با وسایل ساده درست کنید+تصاویر -آکاآموزش ساخت روباه کاغذیروباه کاغذی نخی بسیار جالب و زیبا با وسایل ساده درست کنید+تصاویر

آکاایران: روباه کاغذی نخی بسیار جالب و زیبا با وسایل ساده درست کنید+تصاویر

وسایل لازم برای ساخت روباه کاغذی:

رنگ گواش
نخ کنفی
در بطری یک بار مصرف
مقوای رنگی
چسب
قیچی
ماژیک
استوانه مقوایی داخل دستمال کاغذی

,آموزش ساخت روباه کاغذیروباه کاغذی نخی بسیار جالب و زیبا با وسایل ساده درست کنید+تصاویر,[categoriy] شیوه ساخت روباه کاغذی:

ابتدا استوانه مقوایی دستمال کاغذی و در بطری ها را با رنگ گواش نارنجی رنگ کنید و در جایی ثابت قرار دهید تا کاملا خشک شود. سپس روی مقوا صورت یک روباه را نقاشی کنید و با قیچی آن را از مقوا جدا کنید.

مرحله اول:

سپس با چسب آن را به قسمت بالای استوانه بچسبانید. برای دست های روباه می توانید از نخ کنفی استفاده کنید به این صورت که با سوزن گوبلن دوزی نخ را از دو طرف بدنه روباه رد کنید و دو سر نخ را گره بزنید تا از استوانه رد نشود.

,آموزش ساخت روباه کاغذیروباه کاغذی نخی بسیار جالب و زیبا با وسایل ساده درست کنید+تصاویر,[categoriy] مرحله دوم:

برای پاهای روباه کاغذی نیز همین کار را تکرار کنید با این تفاوت که به جای گره زدن ابتدا در بطری را به وسیله نوک کارد یا درفش سوراخ کرده نخ را از در بطری رد کنید و از داخل در بطری نخ را گره بزنید با این کار پاهای روباه نیز درست خواهد شد.

مرحله پایانی: ,آموزش ساخت روباه کاغذیروباه کاغذی نخی بسیار جالب و زیبا با وسایل ساده درست کنید+تصاویر,[categoriy]

شما می توانید به راحتی این روباه را به شکل نمایشی به حرکت در آورید؛ به این صورت که ابتدا شاخه یا چوب کوچکی را در نظر بگیرید و یک نخ بلند نامرئی از سوراخ پاها رد کنید به این ترتیب کنترل پاهای حیوان را به دست خواهید گرفت و به راحتی با دستان شما روباه می تواند حرکت کند. از بازی و خلاقیت خود لذت ببرید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار