هشدار به کسانی که برای کارت شناسایی هوشمند اقدام نکرده اند!

اداره‌کل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص کارت هوشمند ملی اطلاعیه صادر کرد.

 اطلاعیه اداره کل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است:

به استحضار هموطنان عزیز می‌رساند: با توجه به اینکه کلیه خدمات دستگاه‌های اجرایی با ارائه کارت هوشمند ملی صورت می‌پذیرد. از طرفی اعتبار کارت‌های شناسایی قبلی به پایان رسیده است، لذا از هموطنان عزیز که اعتبار کارت شناسایی آنها به پایان رسیده و یا تا کنون برای کارت هوشمند ملی ثبت نام ننموده‌اند، دعوت می‌گردد در اسرع وقت جهت ثبت نام کارت هوشمند ملی خود و خانواده از طریق آدرس اینترنتی www.ncr.ir یا مراجعه به ادارات ثبت احوال، دفاتر پیشخوان دولت و ادارات پست نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام کارت هوشمند ملی اقدام نمایند.

ضمناً افرادی که تاکنون هیچیک از کارت‌های شناسایی قبلی یا کارت هوشمند ملی خود و خانواده را دریافت نکرده‌اند و ممکن است بعلت عدم صدور کارت هوشمند ملی یارانه آنها قطع گردد، جهت ثبت نام و صدور کارت هوشمند ملی در اولویت قرار می‌گیرد.

روابط عمومی اداره‌کل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد

برنا/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار