10 ایده قلاب بافی مدرن، زیرلیوانی های خلاقانه ببافید!

خودتان بسازید: قلاب بافی یکی از هنرهای قدیمی و لذت بخشی است که علاوه بر سرگرمی سبب شوکوفایی خلاقیت و خلق لوازم زیبا و کاربردی برای شما می شود. شاید بیشتر شما با اصول اولیه قلاب بافی آشنا باشید، امروز در چیدانه می خواهیم به شما ساخت زیر لیوانی با هنر قلاب بافی را آموزش دهیم، کافی است نخ و قلاب مناسب را تهیه کنید و با قلاب بافی مدرن زیر لیوانی های بامزه برای خودتان و عزیزانتان تهیه کنید با ما همراه باشید.

قلاب بافی سادهقلاب بافی ساده 

در این نوع از قلاب بافی مدرن برای زیر لیوانی از یک نوع بافت ظریف و ساده استفاده شده است، این نوع بافت بسیار سریع و آسان است و به راحتی می توانید از آن برای انواع رومیزی و.... نیز استفاده کنید.

قلاب بافی مدرن

قلاب بافی رنگین کمانی

با استفاده از یک الگوی قلاب بافی ساده می توانید برای ست لیوان های خود زیر لیوانی رنگین کمانی ببافید. انتخاب الگوی ساده برای قلاب بافی به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن تعداد زیادی قلاب بافی متفاوت را به سرانجام برسانید و از نتیجه ی آن لذت ببرید.

قلاب بافی رنگین کمانی

قلاب بافی مدرن

برای داشتن یک قلاب بافی مدرن نیازی نیست از الگوهای پیچیده استفاده کنید گاهی با کمی خلاقیت می توانید یک الگوی ساده را تبدیل به خلق اثری خاص کنید کافی است از رنگ های مکمل برای بافت زیر لیوانی و یا قلاب بافی خود استفاده کنید و ظاهر خاصی به آن ببخشید.

قلاب بافی خورشیدی

قلاب بافی خورشیدی

زیر لیوانی خورشیدی با استفاده از یک روش قلاب بافی بخیه دوزی بافته می شود این نوع از قلاب بافی از سایر الگوهای قلاب بافی زمان بیشتری را خواهد برد اما نتیجه ی آن بسیار چشم نوازتر و زیبا تر خواهد شد.

قلاب بافی قلبی

قلاب بافی قلبی

قلاب بافی طرح قلب می تواند ظاهر رمانتیکی به فضای خانه و یا آشپزخانه ی شما ببخشد، این نوع از قلاب بافی الگوی ساده ای برای مبتدیان این هنر و تازه عروس های خوش ذوق دارد که با کمک آن می توانید فضای دکوراسیون خود را رمانتیک تر کنید.

قلاب بافی حلزونی

قلاب بافی حلزونی

قلاب بافی حلزونی در واقع همان قلاب بافی ساده است که در ردیف آخر بافت آن رها شده است . شما می توانید با کمک نخ های دو رنگ قلاب بافی حلزونی بامزه ای به عنوان زیر لیوانی برای دکوراسیون خود تدارک ببینید و ظاهر خاصی میز خود ببخشید.

قلاب بافی ستاره ای

قلاب بافی ستاره ای

این نوع از قلاب بافی مدرن در واقع کمی دشوار تر از قلاب بافی های گفته شده است برای بافت چنین الگویی می توانید از دو نوع بافت ساده کمک بگیرید و در ترکیب باهم یک قلاب بافی خاص و خلاقانه داشته باشید.

قلاب بافی مدل فنجان

قلاب بافی مدل فنجان

این نوع از قلاب بافی حرفه ای را می می توانید به عاشقان کافیین هدیه کنید! البته برای بافت چنین طرحی نیاز به تمرین و کسب مهارت بالا دارید که به مرور زمان کسب خواهید کرد.

قلاب بافی مدل هندوانه

قلاب بافی مدل هندوانه

این نوع از قلاب بافی را می توانید برای شب یلدا استفاده کنید با کمک آن ظاهر ویژه ای به سفره یلدا خود ببخشید حتی می توانید به تعداد مهمانان خود از این نوع قلاب بافی تهیه کنید به عزیزانتان هدیه دهید.

قلاب بافی مدل برگ پاییزی

قلاب بافی مدل برگ پاییزی

با بافت مجموعه ای از برگ های پاییزی می توانید پاییز را به دکوراسیون خانه خود مهمان کنید و ظاهر خاصی به حال و هوای دکوراسیون خود ببخشید و گرمای پاییز را مهمان آن کنید.

اکنون که با آموزش قلاب بافی های مختلف آشنا شدید، می توانید برای سایر آموزش های خلاقانه و جدید، به بخش خودتان بسازید مراجعه کنید و با سایر مطالب آموزشی چیدانه همراه شوید.

نویسنده: ثمینا فراهانی| تحریریه چیدانه

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار