بازگشت ناصر ملک مطیعی به پرده سینما با فیلم نقش نگار + عکس

فیلم سینمایی «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی از روز گذشته در سینماهای سراسر کشور اکرانش را آغاز کرد.

بازگشت ناصر ملک مطیعی به پرده سینما با فیلم نقش نگار

ناصر ملک مطیعی در فیلم نقش نگار

 فیلم سینمایی «نقش نگار» به کارگردانی علی عطشانی از روز گذشته در سینماهای سراسر کشور اکرانش را آغاز کرد.

ناصر ملک مطیعی بعد از 33 سال و 8 ماه و 2 روز با فیلم سینمایی«نقش نگار» به سینماها برگشت.

«نقش نگار» که به دلیل سرمایه گذاری بابک زنجانی 2 سالی خوابیده بود سرانجام با حل مشکلاتش اکران خود را آغاز کرد. همچنین این فیلم قرار بود چند هفته قبل به اکران دربیاید که باز هم به مشکلاتی برخورد کرد و در آخر با تاخیر از امروز اکران خود را آغاز کرد.

بازگشت ناصر ملک مطیعی به پرده سینما با فیلم نقش نگار

بازگشت ناصر ملک مطیعی به پرده سینما

"نقش نگار" پنجمین فیلم عطشانی پس از "دموکراسی تو روز روشن"(1388)، "در امتداد شهر" (1389)، "تلفن همراه رییس جمهور" (1390) و "آقای الف" (1391) در مقام کارگردان است.

همچنین علی عطشانی امسال یک فیلم با نام "پارادایس" داشت که متقاضی حضور در بخش سودای سیمرغ جشنواره بود که نتوانست رای لازم را از هیات انتخاب برای شرکت در جشنواره به دست بیاورد.

فیلم سینمایی «نقش نگار» در حال حاضر در گروه آزاد به اکران درآمده است و با افتادن کف فروش فیلم سیروس الوند «این سیب هم برای تو» به گروه اریکه ایرانیان خواهد رفت.

فیلم سیروس الوند که به هفته هشتم خود وارد می شود با فروش عجیب و غریبی همراه شده است و توانسته در این هفته ها افزایش فروش هم داشته باشد، که احتمالا دلیل این فروش بالا تبلیغات تیزر فیلم در شبکه های ماهواره ای است که به افزایش مخاطب در سینماها کمک کرده است.

بهرام رادان، آتيلا پسياني، گوهر خير انديش، الهه حصاري و رضا ناجي... با معرفی: آیلین حسینی و با حضور: ناصر ملک مطیعی در این فیلم به ایفای نقش می پردازند که حضور ناصر ملک مطیعی پس از سال ها برای علاقه مندان تجدید خاطره ای است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: فرزاد بدون هماهنگي پدرش قصد ازدواج با نگار دارد. رضايت موقت پدر همه چيز را برای مراسم خواستگاری محيا می كند اما گذشته نگار همه شرايط را دچار تغيير می كند و ...

سی نت

اخبار مرتبط:

عیادت هنرمندان مشهور از ناصر ملک مطیعی در بیمارستان + فیلم و تصاویر

ناصر ملک مطیعی به زودی روی پرده سینما می آید

گفتگوی جالب با ناصر ملک‌مطیعی + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار