سرپرست اورژانس کشور: کشته های فاجعه قطار سمنان ایران را عزادار خواهد کرد+فیلم اعزام مجروحان

سرپرست اورژانس کشور: کشته های فاجعه قطار سمنان ایران را عزادار خواهد کرد+فیلم اعزام مجروحان

به گزارش رکنا، پیر حسین کولیوند، سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه پس از 4 تا 5 ساعت امداد رسانی به حادثه Incident قطار محور سمنان و دامغان تعداد مصدومان به 52 نفر رسیده است، اظهار کرد: از این تعداد مصدومان 43 نفر به بیمارستان ولایت دامغان و 9 مصدوم به بیمارستان کوثر سمنان انتقال یافتند.
سرپرست اورژانس کشور درباره تعداد دقیق جان باختگان این حادثه نیز با موکول کردن ارائه آمار به ساعت دیگری عنوان کرد: کشته‌های حادثه قطار سمنان آنقدر هست که ایران را عزادار کند.
همچنین در این راستا وی نیز صبح امروز پس از حادثه برخورد دو قطار در سمنان، دستورات لازم برای رسیدگی به وضعیت موجود را صادر کرد.
در این زمینه نیروهای اورژانس از طریق زمینی و هوایی برای خدمتدهی به مجروحان و پوشش این حادثه به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.
سرپرست اورژانس کشور پس از وقوع حادثه به سرعت عازم محل برخورد دو قطار شده است تا بتواند با حضور در محل حادثه خدمتی بهتر از سوی اورژانسی‌ها به مجروحان داشته باشد.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار