ماجرای افشاگری جنیفر گارنر درمورد بن افلک

مجله «ونیتی فر» جلد جدیدترین شماره خود را به عکس «جنیفر گارنر» اختصاص داده است. گارنر در مصاحبه ای که با این مجله آمریکایی داشته در مورد جدایی اش از «بن افلک» حرف زده است.

ماجرای افشاگری جنیفر گارنر درمورد بن افلک

افشاگری جنیفر گارنر درمورد بن افلک

 مجله «ونیتی فر» جلد جدیدترین شماره خود را به عکس «جنیفر گارنر» اختصاص داده است. گارنر در مصاحبه ای که با این مجله آمریکایی داشته در مورد جدایی اش از «بن افلک» حرف زده است. او برای اولین بار به رسوایی رابطه غیراخلاقی افلک و پرستار بچه های شان نیز پرداخته است: «اگر به عقب بازگردیم باز هم با او ازدواج خواهم کرد. او عشق زندگی من است. بن شخصیتی بسیار مهربان و سخاوتمند است. انسان پیچیده ای هم هست. ازدواج ما واقعی بود نه برای جلوه گری جلوی دوربین ها.»

ماجرای افشاگری جنیفر گارنر درمورد بن افلک

جدایی به علت رابطه بن افلک با پرستار بچه‌ها؟

گارنر گفته که رسوایی افلک دلیل جدایی آنها نبوده است: «ما چندین ماه قبل از اینکه آن داستان فاش شود از هم جدا شده بودیم. آن ماجرا هیچ نقشی در تصمیم جدایی ما نداشت. برای بچه ها خوب نبود که فکر کنند ما بر سر این رسوایی جدا شدیم و من وظیفه داشتم با بچه ها حرف بزنم و برای آنها معنای کلمه رسوایی را شرح دهم.»

گارنر گفته است که خانواده مهمترین مسئله زندگی اوست و به همین دلیل بعد از جدایی در کنار افلک مانده که از سه فرزندشان مراقبت کند.

روزنامه هفت صبح

اخبار مرتبط:

زوج معروف هالیوودی ، بن افلک و جنیفر گارنر از هم جدا شدند + عکس

جدایی دو بازیگر مشهور هالیوودی از یکدیگر و رابطه های قبلی آنان +عکس

نامزد شدن بازیگر مشهور زن هالیوود با وجود داشتن سه بچه! + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار