دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر

پزشکان این بیمارستانT قانونی به نام بیهوشی برای درمان بیماران خود ندارند.

پزشکان این بیمارستانT قانونی به نام بیهوشی برای درمان بیماران خود ندارند.

جوان؛ بیمارستان روانی نیویورک در سال 1736 در شرق این کشور افتتاح شد. در این بیمارستان علاوه بر درمان بیماران روانی از معلولین، مبتلایان به وبا و طاعون هم نگهداری می شد. اما نکته ترسناک درمان این بیماران بی هوش نکردن آنها هنگام درمان بوده است. پزشکان این بیمارستان بدون اینکه بیماران خود را بیهوش کنند اعمال پزشکی را بر روی آنان انجام می دادند. اتاق عمل این بیمارستان تماشاگر هم داشت و عمل جراجی و مراحل درمان به طور کامل بیننده داشت.

گفتنی است؛از این مکان به عنوان مکان مجازات مجرمین جنایی در آمریکا نیز استفاده می شد.

دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر دردناک ترین شکنجه ها در بیمارستان روانی نیویورک +تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار