فیل اسپنسر: " سعی میکنم در مورد ارقام ترافلاپ دیگر صحبت نکنم"

کنسول Scorpio سال بعد عرضه خواهد شد و گفته شده است که پردازنده گرافیکی آن قدرتی معادل 6 ترافلاپ خواهد داشت. این کنسول را قوی ترین کنسول ساخته شده توصیف کرده اند. اما به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamingbolt، طبق حرف های آقای "فیل اسپنسر" (Phil Spencer)، رییس Xbox، چیز های نقاط مثبت بسیار زیادی درباره ی Scorpio وجود دارد که هیچ ربطی به پرازنده گرافیکی ندارند.

"خب، من سعی می کنم در این مورد صحبتی نکنم. این مانند یک اتومبیل است، شما نمی توانید تنها با گفتن یکی از خواص آن، سرعت آنرا توصیف کنید. من فکر می کنم بحث ترافلاپ مانند همان اسب بخار در ماشین ها می باشد. شما باید بدانید که 100 اسب بخار قادر به چه کاری است یا حتی 200 اسب بخار.

ولی بحث ما بسیار فراتر از این حرف ها است. چیز های زیادی هستند که بر سرعت یک ماشین تاثیر می گذارند، مانند دنده و همینطور وزن ماشین. در Scorpio نیز همین بحث وجود دارد؛ این تنها مقدار ترافلاپ نیست که آنرا تبدیل به کنسولی قدرتمند می کند.

قدرتمند بودن آن بدلیل این است که این کنسول یک تصمیم نهایی بوده است. ما باید تصمیماتی بزرگ مانند 4K واقعی را سال ها پیش می گرفتیم. ما فکر کردیم که درست مانند تغییر رزولوشن به رزولوشن HD در Xbox 360 می باشد اما همانطور که واضح است، اینبار این تغییر متفاوت است."

بنظر شما تغییرات Scorpio تا چه حد بزرگ هستند؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار