X بستن تبلیغات
5. Fixed

راز ارزان قیمت کیم کارداشیان برای داشتن موهای درخشان

داشتن موهایی براق و درخشان مثل کیم کارداشیان 

برخی از سلبریتی ها در تمام فصول سال موهای براقی دارند .کیم کارداشیان یکی از چهره های هالیوودی است که موهای پرپشت و براقی دارد . در نظر بسیاری از خانم ها برای داشتن موهای درخشان مثل موهای کیم کارداشیان باید از کرم موها و لوسیون های گرانقیمت استفاده کرد اما کیم کارداشیان در وب سایت اختصاصی اش راز براقیت موهایش را فاش کرد که خلاف این باورها را نشان می دهد.

کیم کارداشیان ، رازهای زیبایی کیم کارداشیان ، داشتن موهای درخشان

راز زیبای موهای کیم کارداشیانداشتن موهای درخشان و براق به سبک کیم کارداشیان:

کیم کارداشیان 35 ساله نوشت: " من برای جلوگیری از خشکی و زبری موهایم تنها 2 بار در هفته موهایم را با شامپو شستشو می دهم . رمز زیبایی و شفافیت موهایم استفاده از مرطوب کننده های خانگی مو است."

این سلبریتی برای حفظ زیبایی موهایش از کرم موی برند Frederic Fekkai با قیمتی 20 دلار استفاده می کند. به گفته ی او استفاده از این کرم مو بهترین روش برای از بین بردن وزی مو است .

کرم براق کننده مو ، داشتن موهای درخشان ، کرم موی درخشان کننده

کرم براق کننده موی کیم کارداشیان

کیم کارداشیان در ادامه می گوید : من برای تقویت و پرپشت شدن موهایم از روغن موی برند Rodin's Luxury استفاده می کنم. این روغن موی عالی 70 دلار قیمت دارد و یکی از بهترین روغن موهای صنعتی است.

روغن مو ، کرم موی درخشان کننده ، برای داشتن موهای براق

بهترین روغن مو برای درخشان شدن مو به توصیه کیم کارداشیان

کیم قبل از این گفته بود : من برای حفظ طراوت موهای آسیب دیده ام گاهی از شامپو استفاده می کنم اما او حالا معتقد است که شستشوی موها تنها 2 بار در هفته با شامپو کافی است.

 کیم کارداشیان در مصاحبه با KBeautyHair گفته بود : زمانی که موهایم چرب می شود ترجیح می دهم موهایم را دم اسبی ببندم چون این استایل مو برای موهای چرب بسیار زیباست.

من هر 3 الی 5 روز یکبار موهایم را می شویم و با همین میزان شستشوی مو ، موهایی براق و درخشان دارم.

کیم کارداشیان ، راز ارزان قیمت کیم کارداشیان برای داشتن موهای درخشان

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار