تا این لحظه پیروزی چند زن در انتخابات قطعی شده است؟

سه کاندیدای زن به نام‌های "سید حمیده زرآبادی" از حوزه انتخابیه قزوین، "سکینه الماسی" از حوزه انتخابیه کنگان، "زهرا سعیدی" از حوزه انتخابیه مبارکه در همان مرحله اول انتخابات با کسب آرای لازم(اکثریت حداقل یک چهارم آرای ماخوذه) موفق به پیروزی در انتخابات شدند.

به گزارش پارس به نقل از میزان، طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی مقامات وزارت کشور، تاکنون بیش از 70 درصد آراء در تمام شعب اخذ رای شمارش شده و در 61 درصد از حوزه های انتخابیه اصلی کار شمارش آراء نهایی شده که در این میان در 13 حوزه انتخابات به مرحله دوم کشیده و در 48 حوزه هم منتخب مردم مشخص شده است.

در این میان سه کاندیدای زن به نام‌های "سید حمیده زرآبادی" از حوزه انتخابیه قزوین، "سکینه الماسی" از حوزه انتخابیه کنگان، "زهرا سعیدی" از حوزه انتخابیه مبارکه در همان مرحله اول انتخابات با کسب آرای لازم(اکثریت حداقل یک چهارم آرای ماخوذه) موفق به پیروزی در انتخابات شدند.

همچنین خانم‌ها " شهلا میرگلو بیات"، "زهره سالاری"،" خدیجه ربیعی"، "سارا فلاحی"، "معصومه آقاپور"، "اعظم محمدی نیا"، "فاطمه مقصودی" به ترتیب در حوزه های انتخابیه ساوه،کرمان،بروجن، ایلام، شبستر، خرم آباد و بروجرد به دور دوم انتخابات راه پیدا کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار