در بازی تاک تماشا کنید : تریلر داستانی و هیجان انگیز Uncharted 4

ناتی داگ یک تریلر داستانی جدید از عنوان Uncharted 4: A Thief’s End منتشر کرده که سر نخ های زیادی در مورد پایان ماجراجویی نیتن به ما ارائه می دهد ، این تریلر که نیل دراکمن ، آن را بهترین تریلر ساخته شده  در تاریخ ناتی داگ می داند ، شامل اسپویلرهای مختلفی از داستان آن است .

از شما دعوت می کنیم تا این ویدیو را در زیر ببینید :

این ویدیو بر روی روابط بین نیتن دریک و برادرش سم تمرکز دارد . دریک در واقع در ماجراجویی نهایی خود قرار گرفته و یک پایان منحصر به فرد را برای این کاراکتر محبوب فراهم می کند . این ویدیو همچنین کاراکترهای جدیدی که در بازی وجود دارند را نشان می دهد . در کنار همه ی اینها ما مرور خاطرات جوانی نیتن و برادرش را مشاهده می کنیم.

کارگردان بازی ، دراکمن در این رابطه اظهار داشت :

همانطور که شما هم میبنید ، این تریلر برای بسته شدن این فصل از زندگی نیتن کمی خطرناک است . تیم ما خیلی سخت کوشانه برای تحویل آن چیز که آرزوی ما است بسیار تلاش می کند . ما نمی توانیم به شما بگوییم که چقدر از اینکه آخرین بازی از این فرانچایز را تجربه می کنید ، هیجان زده ایم.

آنها می خواهند بگویند که ناتی داگ می خواهد موارد بیشتری از این بازی را در مورد A Thief’s End قبل از انتشار آن در ۲۶ آوریل نشان دهند . احتمالا این موارد شامل اسکرین شات ها ، ویدیو های پشت صحنه و اطلاعات عمومی در مورد بازی خواهد بود و همه ی آنها بر اساس یک نظم خاص ارائه می شود

در اصل قرار بود A Thief’s End سال ۲۰۱۵ منتشر گردد اما بعدها تا مارس ۲۰۱۶ تاخیر خورد و هم اکنون هم که قرار است در آوریل منتشر گردد.

همچنین ناتی داگ به تازگی تایید کرده که A Thief’s End آخرین بازی در سری خود است که در دست توسعه می باشد ، اما ممکن است که فرانچایز با استودیوی جدید توسعه یاسد آن همچنین آخرین بازی است که نیتن در آن حضور دارد.

علاوه بر A Thief’s End سونی بر روی یک فیلم آنچارتد کار می کند

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار