X بستن تبلیغات
5. Fixed

دعوت هنرمندان برای حضور فعال مردم در انتخابات

نرگس آبیار با تاکید بر حضور فعال در روز انتخابات و ذکر مثالی از مشارکت‌های کوچک‌تر گفت: این مشارکت مربوط به سرنوشت چند ساله کشورمان است. پس چه خوب که همه‌مان روز جمعه برای رای دادن حاضر باشیم.

به گزارش پارس به نقل از فارس، در روزهای گذشته تعدادی از هنرمندان کشورمان بدون حمایت از لیست، جناح و یا فرد خاصی در انتخابات پیش رو بر لزوم  حضور حداکثری پای صندوق انتخابات تاکید کردند.

برخی از هنرمندان با مثال آوردن از نمونه‌های کوچکتر از اثرات مشارکت در جامعه و برخی دیگر مستقیما به اثرات مثبت حضور حداکثری تعیین سرنوشت مردم و جامعه تاکید کردند.

نرگس آبیار نیز با انتشار مطلبی در فضای مجازی نوشت:

یک بار در جلسه ماهانه ساختمان و رای گیری برای انتخاب مدیر شرکت نکردم. صبح (روز) بعد در تابلوی اعلانات مطلبی از مدیر ساختمان توجه‌ام را جلب کرد که مضمونش این بود: کسانی که در جلسه ماهانه و انتخاب مدیر شرکت نکرده‌اند، به هیچ عنوان حق اعتراض به مبلغ شارژ و موارد مربوط به ساختمان را ندارند. این نمونه کوچکی برای من بود که در جلسات مشارکت جمعی مثل مجمع سالیانه انجمن نویسندگان و رای گیری شرکت کنم. چه رسد که این مشارکت مربوط به سرنوشت چندساله کشورمان باشد. پس چه خوب که همه‌مان روز جمعه برای رای دادن حاضر باشیم .

از میان هنرمندان، محمدصادقی، بیوک میرزایی، منوچهر آذر، لاله اسکندری، مریم کاویانی و ... نیز بدون حمایت از طیف خاصی از مردم دعوت کردند تا روز جمعه 7 اسفندماه در سرنوشت 4 سال آینده خود و جامعه حضور فعال داشته باشند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار