انتشار فراخوان جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان به دبیری محمد تقی پور از 7 تا 13خرداد سال جاری برگزار می شود. دانشجویان با توجه به شرایط و ضوابط جشنواره موظف هستند کارهای خود را تا 20اسفند به شیوه ی الکترونیکی تحویل دبیرخانه جشنواره دهند.

رویکرد چهاردهیمن جشنواره تئاتر عروسکی دانشجویان به دبیری محمدتفی پور،نوآوری، خلاقیت و بکارگیری تکنولوژی نوین در نمایش عروسکی محور اصلی جشنواره می باشد. لذا انتظار می رود  که دانشجویان با این رویکرد به جشنواره ای که متعلق به خودشان می باشد رنگ تازه ای ببخشند و شاهد آثاری خلاقانه و شایسته باشیم.

موضوعات جشنواره
1. نوآوری و خلاقیت در خلق اثر.
2. استفاده از تکنولوژی در تولید اثر.
3. نگاه خلاقانه به محیط زیست و زندگی و سلامت شهری.
4. موضوع آزاد.

بخشهای جشنواره:

این جشنواره در سه بخش زیر فعالیت خواهد داشت.

بخش جنبی، بخش اصلی ، بخش ویژه که در فایل ورد فراخوان تمام شرایط و بخش ها در آن توضیح داده شده و قابل رویت است.

ستاد جشنواره به منظور کاهش استفاده از کاغذ و حفظ محیط زیست

تمامی مدارک و آثار دانشجویان را تا تاریخ 20اسفند به شیوه ی الکترونیکی (  DVD ،  CDو ایمیل ) و در فرمت word  و pdf دریافت خواهد کرد.لذا متقاضیان همه ی موارد فوق را پس از  اسکن بطور کامل و در یک مرحله  به پست الکترونیک جشنواره، 14th.puppet.theater@gmail.com  به صورت مجازی ارسال و اقدام به ثبت نام نمایند. پس از بررسی مدارک شرکت کنندگان پیامی به منزله ی تأیید و تکمیل ثبت نام به آدرس الکترونیکی شان  ارسال می گردد.

دبیرخانه این دوره از جشنواره به دبیری محمد تقی پور در تهران – خیابان انقلاب- تقاطع ولی عصر – کوچه بالاور- ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر – طبقه اول واقع شده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار