X بستن تبلیغات
5. Fixed

چرخش کفاشیان به سمت شیخ سلمان

در آستانه انتخابات فیفا، هیأت اجرایی AFC به حمایت از شیخ سلمان در انتخابات فیفا تاکید کرد تا شانس رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ریاست فیفا بیشتر شود.

به گزارش سایت AFC، انتخابات سرنوشت‌ساز فیفا فردا جمعه در زوریخ، مقر فیفا برگزار می‌شود و در حالی قرار است از بین گزینه‌های مطرح شده، جانشین بلاتر برای 4 سال آینده انتخاب شود که رقابت اصلی بین شیخ سلمان و اینفانتینو است. به همین دلیل در آستانه انتخابات فیفا، اعضای هیأت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه‌ای با شیخ سلمان، به حمایت از این نامزد بحرینی تاکید کردند.

پیش از این جلسه، اعضای کنفدراسیون‌های فوتبال در شرق آسیا با شیخ سلمان جلسه‌ای برگزار کردند و به این نامزد بحرینی قول دادند تا در انتخابات به سود او رای دهند. در ادامه نیز اعضای هیأت اجرایی AFC به حمایت از این نامزد تاکید کردند.

اعضای هیأت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کردند، با توجه به اقدامات شایسته‌ای که شیخ سلمان برای فوتبال آسیا تدارک دیده و باعث رشد و ثبات در این منطقه شده است، در انتخابات فیفا مورد حمایت آنها خواهند بود.

علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران نیز نایب رئیس هیئت اجرایی AFC است و به همین دلیل به احتمال زیاد کفاشیان نیز به شیخ سلمان بحرینی در انتخابات فیفا رای خواهد داد.

چندی پیش اینفانتینو دیگر نامزد فیفا به ایران آمد و با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران از جمله علی کفاشیان دیدار کرد ولی رئیس فدراسیون فوتبال ایران اعلام نکرد که در انتخابات فیفا به چه کسی رای خواهد داد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار