برگزاری قرعه‌کشی طرح جعبه در باشگاه مشتریان بانک ملت

با برگزاری قرعه‌کشی طرح جعبه باشگاه مشتریان بانک ملت با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه‌کشی، برندگان خوش‌شانس این جوایز مشخص شدند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این قرعه‌کشی‌ها که با استفاده از سیستم گوی و گردونه و رایانه برگزار شد، یک کمک هزینه خرید خودروی جکs۵ به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال، ۲۵ جایزه سفر به جزیره کیش با یک نفر از اعضای خانواده و ۱۰۰ جایزه نقدی ۵ میلیون ریالی به قید قرعه به شرکت‌کنندگان در طرح جعبه باشگاه مشتریان بانک ملت اختصاص یافت.

این قرعه‌کشی‌ها بین آن دسته از اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت که در طرح جعبه شرکت کرده و موفق به تصاحب خانه یا خانه‌هایی با حداقل یک امتیاز در قرعه کشی جایزه مذکور شده بودند، انجام شد.

اسامی برندگان طرح جعبه باشگاه مشتریان بانک ملت به زودی و پس از انجام مراحل اداری لازم از طریق سایت این باشگاه به اطلاع عموم خواهد رسید.

جوایز نقدی برندگان نیز پس از انجام مراحل اداری لازم به حساب برندگان در بانک ملت واریز خواهد شد و برندگان سفر به جزیره کیش نیز در آینده‌ای نزدیک با یک نفر از اعضای خانواده به این جزیره زیبا اعزام خواهند شد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار