X بستن تبلیغات
5. Fixed

تنها کسی که می تواند یونایتد را به اوج برگرداند، مورینیو است

به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، منچستر یونایتد بعد از اینکه فرگوسن بزرگ را دیگر روی نیمکت خود ندید، به هیچ عنوان نتوانست به تیم قدرتمند سابق تبدیل شود.

 این تیم در سال های اخیر تحت هدایت مویس و فن خال به یک تیم معمولی بدل شده است که با وجود داشتن مهره های گران قیمت، نتوانسه است به درخشیدن در فوتبال جزیره ادامه دهد. در هفته های اخیر، شایعات حضور ژوزه مورینیو در الدترافورد و نشست این مربی خوش نام روی نیمکت شیاطین سرخ قوت گرفته است. دکو، که سابقه بازی برای پورتو و چلسی، تحت هدایت مورینیو را در کارنامه خود دارد، اعلام کرده این مربی، بهترین شخص برای بازگرداندن یونایتد به روزهای اوجش است.


آقای خاص بعد از اینکه در ماه دسامبر، از سرمربیگری چلسی برکنار شد، تا کنون هدایت هیچ تیمی را بر عهده نگرفته است و محتمل ترین گزینه برای او هدایت منچستر یونایتد است.

 
دکو در این باره گفت:
من یونایتد به روزهای خوب خود باز خواهد گشت و مورینیو بهترین شخص برای انجام این کار است. وجود ژوزه در الترافورد، اعتماد به نفس را هم به بازیکنان و هم به هواداران این تیم بر می گرداند. اگر اعتماد به نفس کافی نداشته باشید، نمی توانید پیروز شوید. مشکل اصلی منچستری ها هم همین است، در حالی که "مو" استاد کارهای روحی و روانی است.»/بانک ورزش/110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار