مراسم افتتاحیه مدرسه هنری صنعت پی‌نما

مراسم افتتاحیه مدرسه هنری صنعت پی‌نما

مراسم افتتاحیه مدرسه هنری صنعت پی‌نما در کنار نمایشگاه آثار اساتید این رشته در روز جمعه مورخ ۷ آبان ۹۵ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ و با حضور بزرگان عرصه هنری، طراحی، نقاشی و داستان نویسی برگزار خواهد شد.

علاقمندان به آشنایی با دوره های مدرسه هنری صنعت پی‌نما می توانند در این رویداد به طور رایگان شرکت نمایند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر با اساتید دوره ها گالری ای از آثار آنها در محل برگزاری مراسم به منظور بازدید وجود خواهد داشت. همچنین ورک شاپ هایی نیز توسط اساتید ارائه خواهد شد.

ضمنا قابل توجه است که در صورت ثبت نام دوره‌های آموزشی در زمان برگزاری مراسم از بسته‌های تخفیفی ویژه بهره‌مند خواهید شد.

لینک ثبت نام در مراسم افتتاحیه: https://evand.ir/events/peynamaschool

آشنایی با مدرسه هنری صنعت پی نما

پی‌نما یا همان کمیک، صنعتی فرهنگی و دارای اهمیت ویژه است. در ایران تعدادی هنرمند به‌صورت مستقل سعی کرده‌اند تا پرچم این صنعت را بالا نگه دارند و موفقیت‌هایی نیز کسب کرده‌اند. با این حال فضای هنری و فرهنگی ایران به‌شدت نیازمند و تشنه آثار جدید پی‌نما است و به‌همین دلیل هنرمندان و اساتید جدیدی باید پای در این عرصه بگذارند.
«مدرسه هنری صنعت پی‌نما» به‌عنوان نخستین آکادمی تربیت تصویرگران و نویسندگان پی‌نما در ایران با بهره‌گیری از اساتید این رشته، قدم در راهی نوین گذاشته است.
این مدرسه هنری برای آن‌که ارتباط یازمان یافته‌ای با بخش صنعتی تولیدات فرهنگی داشته باشد، با حمایت و همکاری انتشارات موسسه فرهنگی و هنری خراسان اقدام به‌معرفی، چاپ و توزیع آثار برگزیده هنرجویان می‌نماید. از سوی دیگر با حمایت انستیتو ملی بازی‌سازی امکان بهره‌مندی از هنر و توانایی فارغ‌التحصیلان «مدرسه هنری صنعت پی‌نما» در حوزه بازی‌سازی فراهم خواهد گشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار