آخرین وضعیت منصور پورحیدری از زبان همسرش

منصور پورحیدری

همسر منصور پورحیدری با بیان وضعیت پیشکسوت استقلال گفت که او به دلیل تحت نظر بودن از سوی پزشکان نتوانسته در مراسم نکوداشتش حاضر شود.

به گزارش ایسنا، فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری درباره دلیل عدم حضور منصور پورحیدری در مراسم بزرگداشت همسرش گفت: آقای پورحیدری خیلی دوست داشتند تا در این مراسم حضور پیدا کنند اما او تحت نظر پزشک هست و آنتی بیوتیک مصرف می‌کند. او به دلیل شرایطش حتی ممنوع الملاقات هست و متاسفانه نتوانست در این مراسم حاضر شود. پزشکان او به ما گفت با توجه به اینکه جز محیط بیمارستان سایر محیط‌ها ویروس و آلودگی‌های خاص خودش را دارد بهتر است که او بیمارستان را ترک نکنند.

وی اضافه کرد: جا دارد از همه کسانی که برای عیادت او به بیمارستان می‌آیند تشکر کنم. آقای پورحیدری بابت عدم حضور در این مراسم عذرخواهی کرد و گفت که دوست داشته در اینجا باشد و از مردم می‌خواهم که ایشان را دعا کنند و از همه عزیزانی که به یادشان هستند تشکر کنم. شرایط ایشان چندان خوب نیست ولی پزشکان تلاش خود را می‌کنند و امیدواریم که حال ایشان بهتر شود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار