جان باختن جوان ۳۰ ساله براثر کپسول مایع

 پول‌نیوز - مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: به علت بی‌احتیاطی در استفاده از کپسول گاز جوانی ۳۰ ساله جان خود را از دست داد و دو نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

عباس عابدی با اشاره به حادثه انفجار کپسول گاز اظهار کرد: حدود یک ساعت و نیم پیش طی تماسی که با سامانه ۱۱۵ اورژانس گرفته شد، یک واحد امدادی به محل اعزام شد.

وی محل حادثه را منزلی در خیابان جی اصفهان خواند و بیان کرد: ۳ آقا در سانحه انفجار کپسول گاز مایع در آشپزخانه این منزل مسکونی حضور داشتند که یکی از آقایان که ۳۰ سال سن داشت، به علت شدت جراحات وارده از انفجار در دم جان خود را از دست می‌دهد.

مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از مصدوم شدن دو نفر دیگر از حاضرین در حادثه خبر داد و گفت: دو جوان دیگر که ۳۰ تا ۳۵ سال سن داشتند بر اثر انفجار دچار سوختگی شدند.

وی در ادامه اضافه کرد: مأموران اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه پزشکی مصدومین حادثه را به بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم (ع) منتقل کردند.

عابدی درخصوص علت حادثه نیز اظهار داشت: علت حادثه ظاهرا بی احتیاطی بوده که در استفاده از کپسول مایع گاز صورت گرفته است. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار