با نقدها و امتیازهای عنوان Batman: Return to Arkham همراه باشید [متا 72]

http://up.vbiran.ir/uploads/2760914768781586691_returntoarkham4.jpg

مدتی قبل کمپانی Warner Bros عرضه نسخه ارتقا یافته دو عنوان تحسین شده Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City را در قالب یک کالکشن با عنوان "Batman: Return to Arkham" تایید کرد. ساخت این کالکشن به استدیو Virtuos Games واگذار شده و پس از یک تاخیر، حال امکان تجربه آن برای طرفداران بوجود آمده است. در ادامه مروری خواهیم داشت بر نقد و بررسی‌های سایت‌های معتبر از این کالکشن.

IGN Italia: 84

دو عنوان عالی از نسل گذشته، بازی در بخش گرافیک بسیار ارتقا پیدا کرده اما متاسفانه همچنان از همان نرخ فریم (30) استفاده می‌کند.

Everyeye.it: 80

ICXM: 80

Playstation Universe: 80

Vandal Online: 80

کیفیت بازی‌های این پکیج را نمی‌توان زیر سوال برد، دو تا از بهترین عناوین نسل گذشته. اما بعنوان یک ریمستر، عدم وجود Arkham Origins و ارتقا گرافیکی بحث برانگیز ممکن است برخی از طرفدارها را ناامید کند.

God is a Geek: 80

تجربه دوباره دو بازی شگفت‌انگیز تا به اینجای کار بسیار لذت بخش بوده اما نرخ فریم افت می‌کند و تغییر در سیستم نورپردازی نیز به لذت خاصی که بازی منتقل می‌کرد لطمه وارد کرده است.

Multiplayer.it: 78

کسانی که تاکنون موفق به تجربه Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City نشده‌اند باید Batman: Return to Arkham را تهیه نمایند. فقدان 60 فریم در ثانیه و برخی مشکلات در بهینه سازی از نقاط ضعف این مجموعه هستند.

IGN Spain: 75

CGMagazine: 75

Atomix: 71

Push Square: 70

Metro GameCentral: 70

IGN: 70

اگر هرگز موفق به تجربه Arkham Asylum و Arkham City نشده‌اید و در حال حاضر یک کنسول نسل حاضر در اختیار دارید، Return to Arkham نقطه مناسبی برای شروع است. اما برای آنهایی که قبلا این دو بازی را بر روی رایانه‌های شخصی یا کنسول‌های نسل گذشته تهیه کرده‌اند، جز یک ارتقا گرافیکی ناقص و از نظر تکنیکی ناامید کننده، دلیل دیگری برای تهیه این کالکشن وجود ندارد.

PlayStation LifeStyle: 65

3DJuegos: 65

Batman: Arkham Asylum و Arkham City عناوین فوق‌العاده‌ای هستند، اما کیفیت این کالکشنِ ریمستر در حد و اندازه‌های دو عنوان اشاره شده نیست.

The Games Machine: 65

Batman: Return to Arkham یک فرصت از دست رفته است. هر دو بازی بعد از گذشته سال‌ها همچنان لذت بخش هستند اما چیزی که استدیو Virtuos Games ساخته از نظر تکنیکی یک افتضاح است.

USgamer: 60

میانگین امتیازهای این کالکشن بر روی PS4:

http://up.vbiran.ir/uploads/1297914774995583267_Capture.JPG

میانگین امتیازهای نسخه X1 به دلیل تعداد پایین نقدها هنوز ثبت نشده.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار