محکومیت حمله تروریستی به یکی از مراکز اموزشی پلیس پاکستان

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی به همتای پاکستانی خود با محکوم کردن حادثه تروریستی حمله به یک مرکز آموزشی پلیس این کشور با دولت، ملت و خانواده کشته شدگان ابراز همدری کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، دریابان علی شمخانی دراین پیام که خطاب به ژنرال ناصرخان جنجوعه مشاور امنیت ملی نخست وزیر پاکستان صادر شده است حمله تروریستی به یکی از مراکز پلیس پاکستان وکشته و زخمی شدن شمار زیادی ازافراد عمدتا جوان نیروی پلیس را نشانه توسعه افسار گسیخته تروریسم و افراط گرایی در سراسر منطقه عنوان کرده و افزوده است: باید کشورهای منطقه همراه باهم با ریشه ها، مظاهر و حامیان تروریسم بدون در نظر گرفتن ملاحظات سیاسی غیر ضرور مقابله کنند.
در این پیام اضافه شده است : اینجانب مراتب تاثر و تسلیت خود را به جنابعالی، دولت و مردم پاکستان و خانواده های داغدار کشته شدگان این حادثه ابراز می کنم و برای مجروحین این رخداد تلخ آرزوی شفای عاجل دارم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار