5 بازنشسته دردسرساز برای تاج!

5 بازنشسته‌اي كه گفته مي‌شود از فدراسيون فوتبال حقوق دريافت مي‌كنند حالا براي مهدي تاج دردسر ساز شده‌اند.

به گزارش تابناك ورزشي،فدراسیون فوتبال در مهرماه سال جاری به پنج نفر از 42 بازنشسته و دوشغله مورد خطاب سازمان بازرسی حقوق پرداخت شده و این درحالی است که هیچ یک از این گروه 42 نفره از سمت خود استعفا نداده اند. مطابق اخطار سازمان بازرسی کل کشور که باید به اجرا در می آمده افراد بازنشسته و دو شغله مشغول به فعالیت در فدراسیون فوتبال باید از سمت خود کناره‌گیری می‌کردند و قانونا نباید به آن ها از این ماه حقوق پرداخت می کرده اند.

هرچند پیش از این مهدی تاج موافقت خود را با اجرایی شدن دستور سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرده بود اما بنابر آن چه در رسانه ها مطرح شده رییس فدراسیون فوتبال اخیرا در اظهار نظری اعلام کرده که برای این چند تن از کارمندان بازنشسته فدراسیون که نام‌شان در فهرست سازمان بازرسی کل کشور است جایگزینی وجود ندارد و سعی می‌کند مجوز فعالیت آن ها را از سازمان بازرسی بگیرد.
نکته قابل توجه اینکه سازمان بازرسی کل کشور دستور خود را به فدراسیون فوتبال اعلام کرده و مراجع ذیصلاح از جمله قوه قضاییه و مجمتع قضایی ویژه کارکنان دولت در صورت تخلف فدراسیون فوتبال و سرپیچی از اجرای دستور در این خصوص اعلام رای خوهاند کرد.
حال باید منتظر ماند و دید آیا مهدی تاج در این پرونده تا چه زمانی از خود مقاومت نشان خواهد داد و از اجرای رای سازمان بازرسی کل کشور امتناع خواهد کرد؟ اتفاقی که قطعا برای رییس محافظه کار سازمان بازرسی تبعات مختلفی را به همراه خواهد داشت و او را تحت فشار می گذارد.
نه تنها این 37 بازنشسته بدون حقوق، بلکه 5 بازنشسته ای نیز که حقوق دریافت کرده اند ابعاد مختلفی از چالش جدید رییس فدراسیون فوتبال هستند تا یکبار دیگر مهدی تاج که سابقه رو به رو شدن با دادستانی و محاکم قضایی را در پرونده های مختلف دارد اینبار در وضعیت نه چندان مشابهی قرار گیرد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار