رمضانی: پرسپولیس و استقلال رقبای اصلی ما هستند

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است که تیمش در دربی تبریز باید سه امتیاز را بگیرد.

به گزارش مشرق، علیرضا رمضانی در خصوص تقابل تیمش با گسترش فولاد گفت: ما در دو بازی اخیر مساوی کردیم و چهار امتیاز از دست دادیم، هرچند که باید فولاد خوزستان را می‌بردیم. حالا باید قطعاً گسترش فولاد را شکست بدهیم و محکوم به پیروزی مقابل این تیم هستیم. اگر این بازی را نبریم امکان دارد فاصله تراکتورسازی با پرسپولیس بیشتر شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در لیگ امسال فرصت کمی برای بازی کردن پیدا کرده است، گفت: من ابتدای فصل در تمرینات خوب نبودم و در حد انتظار کار نکردم که خودم هم این را قبول دارم. الان البته شرایط خوبی دارم و دوست دارم در راه قهرمانی تراکتورسازی به تیمم کمک کنم. امیدوارم در بازی‌های آینده عملکرد بهتری داشته باشم و بیشتر بازی کنم.

رمضانی با اشاره به مصدومیت سینا عشوری خاطرنشان کرد: واقعاً از این اتفاق ناراحت شدم. ما با یکدیگر تمرین یک به یک را انجام می‌دادیم که من توپ را رد کردم و عشوری می‌خواست تکل بزند. متأسفانه زانوی او پیچید و اتفاقی که نباید رخ می‌داد، رخ داد. امیدوارم که سینا خیلی خود به جمع ما برگردد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار