مایکروسافت بزرگترین آپدیت نرم افزار Paint با نام Paint 3D را معرفی کرد

امروز مایکروسافت در کنفرانسی که در نیویورک در حال برگزاری است در رابطه با ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ صحبت می کند. یکی از این قابلیت ها سه بعدی سازی ابزارهای کلاسیک است. مایکروسافت دقایقی پیش نرم افزار Paint 3D را معرفی کرد.

Paint 3D بزرگترین به روز رسانی است که تاکنون برای نرم فزار کلاسیک Paint منتشر شده است. به کمک این نرم افزار شما می توانید به خلق اشیای سه بعدی بپردازید و آن ها را ویرایش کنید.

به کمک این نرم افزار می توانید عکس های دو بعدی خود را به صورت اشیای سه بعدی ذخیره کنید و تصاویر واقعی تری بسازید و در نهایت به کمک پرینترهایی سه بعدی این اشیا را پرینت کنید. نرم افزار Paint 3D از قلم و صفحه نمایش لمسی پشتیبانی می کند تا شما قدرت بیشتری برای تولید و ویرایش اشیای سه بعدی داشته باشید.

ssp_74-0

در جریان کنفرانس ساندرز به کمک گوشی ویندوزی که در دست داشت از یک قلعه بر روی سن با کمک یک نرم افزار مخصوص یک عکس ۳۶۰ درجه تهیه کرد و این عکس به یک شی سه بعدی در گوشی تبدیل شد. در نهایت ساندرز این شی را به نرم افزار Paint 3D منتقل کرد و بر روی آن ویرایش هایی انجام داد. به نظر می رسد این آپدیت یک تحول اساسی در نرم افزار Paint بوجود آورده باشد.

ssp_83-0 ssp_89-0

شما در نهایت می توانید عکس های ۳ بعدی که تهیه کرده اید در شبکه های مجازی به راحتی به اشتراک بگذارید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار