چمران از صحت و سقم املاک نجومی می‌گوید

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران این هفته مهمان برنامه «دست خط» است و در این برنامه به انتقادات درباره نظارت شورا بر شهرداری تهران و موضوع املاک نجومی و صحت و سقم آن پاسخ می‌دهد.

به گزارش تسنیم، رییس شورای عالی استانها همچنین درباره تعامل دولت با شهرداری تهران، عملکرد دولت یازدهم، برخی اختلاف نظرها در شورای شهر تهران، رابطه‌اش با رییس جمهور سابق و انتخابات پیش روی شوراهای شهر و روستا صحبت خواهد کرد.

در این برنامه مهدی چمران از خاطرات خود با شهید مصطفی چمران و چرایی انجام نشدن آخرین دیدار مصطفی  چمران با حضرت امام خمینی (ره) قبل از شهادت سخن می‌گوید.

در بخش هایی از برنامه «دست خط» این هفته مجتبی چمران فرزند مهدی چمران از ویژگی‌های شخصیتی و سبک زندگی پدر می‌گوید و احمد مسجد جامعی هم دقایقی درباره نوع رابطه دو رقیب همیشگی ریاست شورای شهر تهران صحبت می‌کند.

به گزارش تسنیم، «دست خط» که به تهیه کنندگی و اجرای محمد حسین رنجبران تولید می‌شود، هر هفته پنج شنبه‌ها ساعت 19 از شبکه پنج سیما پخش و جمعه‌ها نه صبح و یکشنبه‌ها  سی دقیقه بامداد (بعد از خبر 24 شنبه شبها) باز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار