نوروزی: حیدری با وجود مخالفت ما بازی کرد

معاون باشگاه استقلال وضعیت دو بازیکن مصدوم استقلال را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، دكتر امين نوروزي معاون پزشكي باشگاه استقلال در مورد وضعيت خسرو حيدري گفت: خسرو در بازي با سياه جامگان به دليل ضربه شديدي كه از طرف بازيكن تيم حريف به ساق پاي چپش وارد شد دچار آسيب ديدگي در آن ناحيه شد كه با روند درماني، تا قبل از بازي با سايپا رو به بهبود بود. براي مسابقه با سايپا اجازه بازي به ايشان نداده بوديم ولي با توجه به اينكه خسرو بازيكن با تعصبي است و دوست داشت به استقلال كمك كند، در اين مسابقه با وجود مخالفت ما، با ميل خود به زمين رفت. خسرو در اين هفته هم با تيم تمرين كرد ولي با توجه به تست‌هاي پزشكي، ما به ايشان به دليل آسيب ديدگي موجود و جلو گيري از تشديد اين مصدوميت، اجازه بازي نداديم و ايشان تا بهبودي كامل، بايد به فيزيوتراپي و تمرينات اختصاصي بپردازد.
او افزود: وريا غفوري هم به دليل ضربه‌اي كه در اين هفته در حين تمرين به زانويش وارد شد، به اهواز نمي رود. اين بازيكن پس از رفع التهاب در ناحيه آسيب ديده، نياز به ارزيابي بيشتر دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار