قلعه‌های ارواح، با داستان‌های ترسناکی از گذشته

برترین ها: قلعه های باشکوه بزرگ تاریخ تیره ای دارند. ساخته شده اند تا سال ها دوام بیاورند، محکم بایستند و تنها باشند. آن ها خانه افراد سرشناس، مردان نظامی مشهور و سیاستمداران هستند. زمانی که ثروت زیاد می شود قسمت های سایه دار طبیعت انسان به سطح می آید. داستان هایی درمورد خاندان اشرافی معمولا با خونریزی، وحشت و حوادث غم انگیز همراه هستند. این قلعه ها ممکن است از هم دور باشند اما همه آن ها افسانه هایی درباره ارواح دارند که به تاریخ و اصل و نسب ساکنان آن ها بازمی گردد. درست یا غلط، آن ها گرسنگی بشر نسبت به شایعات و تهمت ها را تغذیه می کنند. وقتی یک داستان هیجان انگیز ظلمانی گفته می شود گوش هرکسی تیز می شود.

قلعه ولفسگ، آلمان

این قلعه 5 قرن است که از ارواح میزبانی می کند و توسط روح دو کشاورز تسخیر شده که توسط همسر صاحب قلعه که آن ها را استخدام کرده بود کشته شدند.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته قلعه Predjama، اسلوونی

این قلعه در یک غار قرار دارد و با معابر پنهان در قرن پانزدهم ساخته شده است و توسط روح یک شوالیه تسخیر شده که درحال مبارزه با کسانی که قلعه را احاطه کرده بودند کشته شده است.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته قلعه هیمجی، ژاپن

این قلعه خانه ابدی اوکیکو است، یک روح ژاپنی افسانه ای که در چاه زندگی می کند و شب ها بالا می آید. هنگامی که ساعت 9 می شود او جیغ می زند و به چاه برمی گردد.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته  قلعه Dragsholm، دانمارک

روح بانوی سفید که در این قلعه زندگی می کند یک دختر اشرافی است که پدرش پس از فهمیدن اینکه عاشق یک روستایی شده او را زندانی کرد. در آغاز قرن پیش اسکلتی که پیراهن سفید به تن داشت در دیوار قلعه پیدا شد.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته 

قلعه بریساک، فرانسه

این قلعه در قرن یازدهم ساخته شده، ساکن قبلی قلعه زن خود را با مرد دیگری گرفتار کرد و هر دوی آن ها را کشت. روح آن ها هنوز هم در این قلعه ساکن هستند.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته قلعه بلکورت، رودآیلند

این قلعه که در اصل خانه «الیور هازارد پری بلمونت» بوده بعدها توسط خانواده تینی خریداری شد. روح هارولد تینی بعد از مرگ او هنوز هم در این خانه زندگی می کند.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته قلعه فریزر، اسکاتلند

قلعه فریزر خانه پرنسسی بوده که در خواب به قتل رسیده است. شایعات می گویند روح او هنوز هم شب ها در سالن های قلعه سرگردان است. او نمی تواند آرام شود زیرا ساکنان خانه سعی کردند آثار مرگ او از بین ببرند اما نتوانستند.

 قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته قلعه باردی، ایتالیا

قلعه باردی توسط یک داستان عاشقانه تسخیر شده، مورلو، یک کاپیتان ارتش که اینجا زندگی می کرد. سولست که فکر می کرد معشوق خود را در جنگ از دست داده خودکشی کرد و مورلو هم پس از خودکشی عشقش خودش را کشت.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته قلعه گود هوپ، آفریقای جنوبی

این قلعه در قرن 17 ساخته شده و محل زندگی روح بانو آنه بارنارد است که آنجا زندگی می کرد و روح سربازی که خودش را در برج ناقوس به دار آویخت و ارتش از ارواح سربازان.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته قلعه هورست، بلژیک

روح لرد رود نیمه شب ها سوار بر کالسکه ای با شش اسب وحشی به این قلعه بازمی گردد. روح او نمی تواند به آرامش برسد زیرا یک کشیش را که تصور می شود با همسر او رابطه داشته را به قتل رسانده است.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته 

 

قلعه اروندل، انگلستان

این قلعه در قرن 11 در غرب ساسکس ساخته شده و توسط روح ارل اول اروندل تسخیر شده است.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته قلعه Larnach، نیوزیلند

این قلعه خانه سیاستمدار نیوزیلندی بوده که توسط روح کیت دختر صاحبخانه و الیزا همسر اول او تسخیر شده اند.

قلعه های ارواح باداستان های ترسناکی از گذشته 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار