حضور دومین شرکت فن آوری اطلاعات اروپا در بورس ایران

طیِ نشستِ کارشناسانِ این شرکتِ فن آوری اطلاعات و مسئولان ارشد سازمان بورس، در مورد حضور Atos به عنوان مشاور نرم افزاری بازار سرمایه ایران گفت‌وگو شد.

حضور دومین شرکت فن آوری اطلاعات اروپا در بورس ایرانپول‌نیوز - پس از سپری شدن یک دهه و عبور از تحریم‌ها کارشناسان شرکت "Atos” به ایران سفر کردند تا با مقامات رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار و دیگر اعضای بازار سرمایه کشور مذاکره کنند.

طیِ نشستِ کارشناسانِ این شرکتِ فن آوری اطلاعات و مسئولان ارشد سازمان بورس، در مورد حضور Atos  به عنوان مشاور نرم افزاری بازار سرمایه ایران  گفت‌وگو شد.

محتوای اصلی این جلسات نوسازی و رفع اشکالات نرم افزار معاملاتی مورد استفاده در بازار سرمایه ایران و همچنین امکان استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهای جدید Atos بود.

گفتنی است Atos یک شرکت اروپایی فناوری اطلاعات است که شعبه‌هایی در پاریس و مونیخ دارد. این شرکت تلفیق سیستم‌ها و خدمات معاملاتی را با فناوری بالا، ارتباطات متحدالشکل، داده‌های بزرگ و امنیت سایبری، طراحی و پیاده سازی می‌کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار