ايران در جایگاه پنجم جايزه بين المللي كنستانتين

معرفي برترين پروژه هاي اجرا شده مديريتي دنيا توسط ICMCI

مراسم معرفي برترين پروژه هاي اجرا شده مديريتي دنيا، بيستم اكتبر در شهر تورنتو كشور كانادا و با حضور نمايندگان ٥٤ كشور برگزار و پروژه معرفي شده از طرف انجمن مشاوران مديريت ايران توانست مقام پنجم دنيا را از آن خود کند.

به گزارش کمونه به نقل از روابط عمومی انجمن مشاوره مدیریت ایران، در این رویداد بین المللی كه هر ساله توسط شوراي بين المللي مشاوران مديريت برگزار مي‌ شود ،ايران مقام پنجم جايزه بين المللي كنستانتين در سال ٢٠١٦از آن خود كرد.
‎بر اساس این گزارش، مراسم معرفي برترين پروژه هاي اجرا شده مديريتي دنيا هر ساله توسط ICMCI و در حاشيه نشست مجمع عمومي اين شورا برگزارشد تا پروژه معرفي شده انجمن مشاوران مديريت ايران، كه براي اولين بار براي شركت در اين رقابت معرفي شده بود بتواند مقام پنجم دنيا را کسب کند.

بر پایه این اطلاع، مقام هاي اول تا سوم جايزه بين المللي كنستانتين به ترتيب به پروژه هايي از كشورهاي مجارستان،انگلستان و فنلاند تعلق گرفت .
پروژه معرفي شده از سوي ايران توسط شركت مهندسين مشاور «كاين» و در مجتمع پتروشيمي بندر امام(ره) به اجرا در آمده بود كه با نتايج ارزشمندي براي ان مجتمع همراه بوده و در سال 93توانسته بود تنديس طلاي اولين دوره جايزه مشاوره مديريت ايران را بدست آورد.
در اين مراسم محمود اوليايي رييس هيئت مديره انجمن مشاوران مديريت ايران و مديرعامل شركت كاين به نمايندگي از كشورمان حضور داشت.
لازم به ذكر است اين جايزه هر ساله به صورت مشترك به مشاوران مديريت و شركتهايي كه توانسته اند با همكاري موثر دو جانبه و با به كارگيري روش‌هاي نو اورانه در حوزه هاي مديريت ،IT و ICT تحولات اساسي ايجاد نمايند ، اهدا مي شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار