احضار شهردار تسوج به مراجع قضایی و تعلیق ۲ کارمند فرمانداری شبستر

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که شنیده ها حاکی از احضار شهردار تسوج به مراجع قضایی و تعلیق دو نفر از  کارمند فرمانداری شبستر است، خبرنگار مهر صحت این اخبار را از سرپرست فرمانداری شهرستان شبستر پیگیر شد که  منصور طالب پور در خصوص وضعیت شهردار تسوج  اظهار داشت: در جریان احضار این مسئول به مراجع قضایی هستم اما در خصوص دستگیری وی باید مراجع قضایی اظهار نظر کند زیرا احضار شهردار تسوج به دستور این مراجع صورت گرفته است و ارتباطی به شهرستان شبستر ندارد.

وی همچنین در پاسخ به خبرنگار مهر در خصوص تعلیق تعدادی از کارکنان فرماداری شبستر، این موضوع را تائید و تصریح کرد: پرونده دو نفر از کارمندان فرمانداری این شهرستان در ارتباط با تخلفات صورت گرفته در جریان صدور پروانه های ساخت و ساز در سال ۹۲ و قبل از آن مفتوح و در دست بررسی و البته در حد اتهام است.

گفتنی است تا سال 92 صدور پروانه های ساخت و ساز در شهرهای کوچک توسط فرمانداری ها صورت می گرفت و این دو کارمند به دلیل داشتن شاکی خصوصی در مورد تخلفات صورت گرفته در آن زمان و تا زمان صدور حکم نهایی از سوی دستگاه های قضایی از خدمت تعلیق شده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار