بازدید رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی از آثار تاریخی اصفهان

به گزارش خبرنگار مهر، با سفر باقر عزت بگوویچ، رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی به اصفهان، استاندار استان با استقبال از وی در فرودگاه شهید بهشتی به بازدید از آثار تاریخی اصفهان رفتند.

در ساعات اولیه از سفر وی، عزت بگوویچ با استاندار اصفهان به گفت و گو نشست.

بازدید از مسجد جامع، کلیسای وانک، باغ موزه چهلستون، تالار اشرف، مجموعه تاریخی میدان نقش جهان شامل بازدید از مسجد امام (ره)، بازار قیصریه، مسجد شیخ لطف الله و عالی قاپو در برنامه سفر یک روزه رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی قرار دارد.

بیشتر مقامات و هیات های خارجی که برای توسعه روابط کشورشان با ایران به تهران سفر می کنند، اصفهان را در برنامه سفر خود قرار می دهند و در دولت تدبیر و امید با گسترش روابط بین الملل ایران در هر ماه بین ۲۵ تا ۳۰ هزار گردشگر از ۸۶ کشور دنیا وارد استان اصفهان می شوند.

از سه سال گذشته تاکنون بیش از ۹۰ هیئت‌سیاسی و ده‌ها هیئت بازرگانی و تجاری به این استان سفر کرده و ضمن دیدن جاذبه‌های فرهنگی و آثار تاریخی اصفهان، با توانایی های این استان در بخش های مختلف آشنا شده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار