غلامپور، ستاره ملی‌پوش را به بیمارستان راه نداد

ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان اجازه ملاقات فرزند بهزاد غلامپور را پیدا نکرد.

به گزارش مشرق، این روزها فوتبال ایران حال خوبی ندارد. از یک طرف پدر استقلال، منصور پورحیدری روی تخت بیمارستان است؛ از یک طرف فرزند بهزاد غلامپور بستری شده و از یک طرف هنوز جامعه فوتبال مرگ مهدی خانبانی را فراموش نکرده است.

با همه این اوصاف شاهد اتفاقات ناخوشایندی هم در همین حوالی هستیم. جایی که می بینیم علی رغم تکرار این مساله که منصور پورحیدری ممنوع الملاقات است بازهم افرادی به ملاقاتش می روند و حتی پا را فراتر از گذاشته و برای رسانه ای کردن کارشان، عکاس هم همراه خود می برند تا تصاویر یادگاری بگیرند.

در همین رابطه دیروز یکی از بازیکنان سرشناس فوتبال کشورمان که در یکی از تیمهای پرطرفدار فوتبال کشورمان و همچنین تیم ملی حضور دارد از تعطیلی تمرینات تیمش استفاده کرد و به همراه دو عکاس، راهی بیمارستان ایرانمهر شد تا از منصور پورحیدری ملاقات کند. با اینکه مشخص بود خانواده منصورخان از این اتفاق خوشحال نیستند اما حرفی به این ستاره فوتبال نزدند تا او عکس هایش را بگیرد و برود.

اما این پایان کار ستاره مدنظر نبود. او پس از ترک ایرانمهر، به سمت بیمارستانی رفت که فرزند بهزاد غلامپور در آن بستری است؛ دو عکاس هم همچنان همراهش بودند تا تصاویری ناب برایش شکار کنند اما این بار با برخورد متفاوتی از طرف گلر سابق استقلال روبرو شد. غلامپور از اینکه این بازیکن با عکاس به بیمارستان آمده ناراحت شد و به او اجازه ملاقات از فرزندش را نداد و این بازیکن بدون دیدار با پسر غلامپور آنجا را ترک کرد.

این اتفاقات همچنان هم ادامه دارد ولی ای کاش به خاطر دو عکس و نشان دادن ظواهری که مشخصا تصنعی است، دل خانواده ای و بیماری را نیازاریم. ای کاش...

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار