تمجید پیروانی از قانون جدید مسابقات قهرمانی‌آسیا

سرمربی تیم‌ملی فوتبال جوانان ایران به تمجید از قانون جدید مسابقات قهرمانی آسیا زیر ۱۹ سال پرداخت.

به گزارش مشرق، امیر حسین پیروانی، سرمربی تیم‌ملی فوتبال جوانان کشورمان در مصاحبه با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از قانون جدید AFC در این مسابقات پرداخت.

کنفدراسیون فوتبال آسیا بنا به توصیه فیفا در این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا زیر 19 سال، قانون جدیدش را اجرا کرد که بنا بر این قانون باید بین دو دیدار حداقل دو روز فاصله باشد. این در حالی است که در دوره قبل این مسابقات تمام بازی‌ها در 6 روز و پشت سرهم و به صورت فشرده انجام شده بود.

امیر حسین پیروانی، سرمربی تیم‌ملی جوانان کشورمان در مصاحبه با سایت AFC به تمجید از این اقدام پرداخت و گفت: بسیاری از بازیکنان حاضر در این مسابقات در لیگ‌های داخلی و قاره‌ای بازی می‌کنند. بدون شک آنها در این سطح بین المللی و در چنین سنی می‌خواهند در تمام بازی‌ها حضور پیدا کنند زیرا به دنبال پیشرفت هستند.

وی افزود: ما به عنوان مربی به تعداد بازی‌های بازیکنان نگاه می‌کنیم. این تغییر در قانون مسابقات به ما فرصت تعامل با این موضوع را به بهترین شکل ممکن را می‌دهد.

ایران در نیمه نهایی این رقابت‌ها فردا به مصاف عربستان می‌رود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار