شهرستان ملارد رتبه اول پروژه مهر استان تهران را کسب کرد

محمد قادری تفرشی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به پیگیری مجدانه سیاست های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از سوی مجموعه آموزشی و تربیتی ملارد اظهار داشت:یکی از دستور کارها و برنامه های حائز اهمیت بخش تعلیم و تربیت در استان تهران به پروژه مهر معطوف می شود که ادارات آموزش و پرورش در شهرستان ها و مناطق آموزشی استان تهران موظف و مکلف به اجرا و پیگیری آن هستند.

مدیر آموزش و پرورش ملاردعنوان کرد:با تلاش و همیاری عوامل مسئول و تعامل سازنده موجود در این شهرستان، در سالیان اخیر به توفیقات برجسته ای در عرصه اجرایی اهداف و برنامه های پروژه مهر نائل شده ایم و امیدواریم این روند در آینده نیز استمرار یابد.

قادری تفرشی گفت:سیاست های پروژه مهر در قالب پنج کارگروه اعم از تجهیز، نظارت و ارزیابی، ساماندهی، تأیید صلاحیت و کارگروه توجیه و تغییر پیگیری می شود که در سال گذشته آموزش و پرورش ملارد موفق به کسب رتبه دوم در استان تهران شد.

وی افزود:خوشبختانه با اتخاذ تدابیر و تمهیدات هوشمندانه، این موفقیت در سال جاری نیز ادامه پیدا کرد و کسب رتبه نخست آموزش و پرورش ملارد در استان تهران در پروژه مهر، از توفیقات شایسته ای بوده که با تلاش و پشتکار عوامل ذیربط در این منطقه حاصل شده است.

مدیر آموزش و پرورش ملارد گفت:تلاش می کنیم برای تقویت کمی و کیفی اماکن آموزشی از هیچ اقدام سازند ای دریغ نکنیم و تأکید ما بر لزوم تعامل و همکاری والدین نیز بر این اصل و منطق استوار است که هر آنچه ضریب کیفی  خدمات و امکانات آموزشی تقویت شود، به همان میزان زمینه و بستر مطلوب تری برای کشف استعدادها، باروری توانمندی ها و حصول نتایج شایسته علمی و آموزشی فراهم خواهد شد.

قادری تفرشی در خاتمه یادآور شد:بدون تردید کمک های داوطلبانه والدین دانش آموزان به مدارس، با ارتقای کیفی خدمات آموزشی توأم می شود که در چنین بستر و چارچوبی، روند رشد و توسعه علمی ملارد و افتخار آفرینیِ فرزندان این شهرستان با سرعت و شتاب بیشتری طی خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار