یک گام دیگر برای ایجاد بزرگراه ایلام-مهران برداشته شد

سید کمال الدین میرجعفریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از اجرایی شدن چهارخطه ۱۰ کیلومتر ورودی شهر مهران که تا اربعین حسینی (ع) سال جاری به بهره برداری می رسد و چهار خطه شدن خروجی شهر ایلام تا روستای مهدی آباد و اجرایی شدن چهار خطه ۵۰ کیلومتری تقاطع صالح آباد تا مهران هم اکنون مناقصه ۱۹ کیلومتر دیگر این محور حد فاصل سه راهی ماربره تا تقاطع صالح آباد در جریان است.

وی افزود: با پیگیری و تلاش مسئولان و همکاران مجموعه راه و شهرسازی فراخوان مناقصه چهار خطه ۱۹ کیلومتر از محور ایلام- صالح آباد حد فاصل سه راهی ماربره تا تقاطع صالح آباد در حال انجام است که با اجرایی شدن این قطعه یک گام دیگر به تبدیل این محور به بزرگراه نزدیک می شویم.

وی برآورد هزینه این قطعه را نزدیک به ۲۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و یادآور شد: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات پیوست قانون بودجه، اوراق خزانه اسلامی و قیر یارانه ای تامین خواهد شد.

وی تاکید کرد: شرکت های پیمانکاری می توانند از ۹ آبان ماه برای دریافت اسناد مناقصه به اداره کل راه و شهرسازی استان مراجعه و مهلت تحویل پیشنهاد قیمت تا ۲۲ آبان خواهد بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار