ترامپ خطاب به آمریکایی‌ها: به من رای دهید

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ از مردم آمریکا خواست تا وی را به عنوان رییس جمهوری خودشان انتخاب کنند. همچنین با وجود آنکه نظرسنجی‌ها حاکی از پیشتازی کلینتون بر رقیب جمهوری‌خواهش است، ترامپ تاکید دارد که از رقیب دموکراتش می‌برد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه حریت، دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوری خواهان در انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا با اشاره به این مساله که این انتخابات یک "فرصت استثنایی" برای مردم آمریکاست، تاکید کرد که وی صدای همه مردم است و به رای دهندگان تاکید کرد تا به وی رای بدهند چون پیروز نهایی این انتخابات است.

ترامپ در جمع هوادارانش در ایالت فلوریدا گفت: باید پای صندوق‌های رای بیایید و در انتخابات هشتم نوامبر ۲۰۱۶ (۱۸ آبان) شرکت کنید.

کاندیدای جمهوری خواهان با حمله به هیلاری کلینتون، کاندیدای حزب دموکرات ها و مطرح کردن استفاده وی از سرور شخصی برای ارسال ایمیل‌های محرمانه ادامه داد:‌ در سیستم انتخاباتی آمریکا تقلب می‌شود. هیلاری کلینتون هرگز متهم نمی‌شود حتی با این که مخاطبانش می‌دانند او صد در صد گناهکار است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار