X بستن تبلیغات
5. Fixed

طعنه روزنامه حاجی فتح الله به سواد ستاره‌های پرسپولیسی که املای شان افتضاح است!

طعنه روزنامه حاجی فتح الله به سواد ستاره‌های پرسپولیسی که املای شان افتضاح است!

ورزش > لیگ برتر - در چند روز اخیر بازیکنان پرسپولیس در املای کلمات نوشتاری اشتباهاتی انجام دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازیکنان پرسپولیس با غلط های املایی که دارند سوژه به دست استقلالی ها داده اند. داستان از زمانی شروع شد که بیرانوند با انتشار عکسی از تمرین پرسپولیس نوشت: "یک تمرین با نشاد"... از آن پس استقلالی ها برای مسخره کردن دروازه بان پرسپولیس از کلمه نشاد به جای نشاط استفاده می کردند. اما داستان زمانی جالب شد که  بيرانوند دو روز پيش پستی در اينستاگرامش منتشر كرد با اين مضمون كه حتی‌ اگر مصدوم هم باشد به عشق پرسپوليس بازی می‌كند و در انتهای متنش هم نوشت: "تن من مباد، پرسپوليس باد!". اقتباس عجيب بيرانوند از شعر معروف فردوسی باعث شد تا هواداران استقلال به او لقب "حكيم ابوالقاسم بيرانوند" بدهند. حالا بعد از گذشت دو روز مشخص شد بيرانوند حدود يك ماه از ميادين دور است و نمی‌تواند پرسپوليس را همراهی كند. پس از اعلام اين خبر هجمه استقلالی‌ها به پيج گلر پرسپوليس به حدی بود كه او ناچار شد همه پست‌هايش را پاك كند اما با اين حال شوخی‌های آنها در فضای مجازی همچنان ادامه دارد.

همچنین امروز پس از اعلام مصدومیت سینا عشوری، مهدی طارمی پستی برای بازیکن تراکتورسازی منتشر کرد و در آن از کلمه مسدومیت به جای مصدومیت استفاده کرد که سوژه جدیدی به استقلالی ها داد.پس از این اتفاقات روزنامه استقلال جوان به بازیکنان پرسپولیس طعنه زد. روزنامه حاجی فتح الله زاده نوشت: "حالا که وقت داری کتاب بخون گل من"

256 41

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار